Наші новини

31.12.2023

Шановні батьки, колеги! Вітаємо вас з прийдешнім Новим роком! Нехай рік, що минає, забере з собою всі проблеми, тривоги і страхи, а принесе нам стійкість, віру в перемогу, згуртованість і міцне здоров'я! Вітаю з Новим роком 2024! Нехай наступний рік стане кращим, ніж попередній! З повагою колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок)

29.12.2023

Новий рік — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. На цьому тижні у всіх вікових групах пройшли онлайн-заняття присвячені святкуванню Нового року. Діти вивчили віршики та зробили чудові поробки. Дякуємо батькам за зворотній зв'язок! Зі святом! Нехай усі бажанням здійснюються!

З 25 по 29 грудня пройшла виставка "Новорічна казка навколо нас".

29.12.2023

Гострі кишкові інфекції - одні із найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть привести до серйозних ускладнень особливо у дітей.
Із початком воєнної агресії ризики виникнення гострих кишкових інфекцій значно зросли у зв’язку із безпечністю та якістю продуктів харчування,умовами їх зберігання та транспортування, проблемою забезпечення населення безпечною питною водою в епідемічному відношенні.
Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею або забрудненою водою. Кишкові інфекції мають дуже високу здатність до розповсюдження від людини до людини. Гострі кишкові інфекції – велика група захворювань, які протікають з ознаками інтоксикації і ураженням шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротавіруси, ентеровіруси), гельмінти (лямблії, амеби).
Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна і ентеровірусні інфекції. Вони здатні довго існувати в ґрунті, воді і навіть на різних предметах: столовому посуді, меблях та на інше. Кишкові збудники не бояться холоду, живуть там, де тепло і волого. Особливо швидко вони розмножуються в молочних продуктах, м’ясному фарші, холодці, у питній воді (особливо в теплий період року).
Клінічно збудники кишкових інфекцій проявляють себе досить типово, а саме: погіршення самопочуття, підвищення температури, нудота, діарея, болі в животі, здуття. При появі цих симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря.
Головними причинами виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, порушення вимог в технології приготування страв, порушення умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів.
Щоб уникнути гострих кишкових інфекцій необхідно дотримуватись простих правил:
- підтримувати у всьому чистоту (ретельне миття рук та дотримання особистої гігієни, обробка та дезінфекція поверхні меблі та кухонного приладдя, яке використовують для приготування їжі, захист приміщення кухні та продуктів від комах та гризунів);
- відокремлення сирої їжі від готової ;
- дотримання правил термічної обробки при приготуванні їжі;
- зберігання їжі при безпечній температурі;
- використання питної води безпечної якості.
Крім того, не здійснюйте придбання страв та харчових продуктів у місцях несанкціонованої торгівлі.

ДІТИ ТА СОЛОДОЩІ                         22.12.2023

 

Без новорічних солодощів не минає свято. Їх приносять гості, роздають у школах та в дитячих садочках, і неодмінно додають до пакунків з подарунками.

Цукерки, шоколад, печиво, торти – загалом майже 13 кілограмів солодкого на рік у середньому з’їдає українець.  А під час свят попит на ласощі зростає. Практично всі діти дуже люблять солодке. Батьків мучить питання, в якій кількості допустимо вживання малюком солодощів і як обмежити цю кількість.

Дітям до року солодке не рекомендується давати в їжу, оскільки імунна і травна системи малюка ще не налагодили свою роботу. Малюкам можна давати солодке у вигляді  природних цукрів – це фруктоза і лактоза маминого молока. Не слід підсолоджувати воду чи кефір.

Починати можна після року із зефіру або пастили, мармеладу без цукрової присипки. Цукор може викликати бродіння в кишківнику, а звідси проблеми з випорожненнями і висипання. Діти, схильні до діатезу, не потребують солодких продуктів до 2-х років. Їх введення можливе, але пізніше та з обережністю.

Після 3-х років дитині можна починати давати солодке у вигляді тортів чи тістечок. До цього моменту травна система майже повністю організована і може переробити дані продукти.

Льодяники й карамельки можна пропонувати малюкові тільки з 4-х років, оскільки існує ризик того, що дитина може вдавитися.

Небезпека споживання надлишкової кількості солодкого полягає в тому, що це може негативно позначитися на стані зубів дитини й спровокувати надмірну вагу. Від величезної кількості солодкого порушується обмін речовин і підвищується навантаження на печінку. Батькам необхідно пояснювати дитині, що зайве вживання солодощів може спровокувати захворювання зубів.

Ніколи не залишайте солодке на очах у дітей, а от фрукти завжди кладіть так, щоб дитина їх бачила. Потрібно навчитися регулювати кількість солодощів,  які їсть малюк. Ніколи не використовуйте солодощі як хабар або підкуп дитини, у майбутньому це може викликати негативні наслідки.

Але повністю виключати солодке з раціону дитини теж не можна, тому що солодощі – це чудове джерело енергії. Крім того, цукерки й торти – це просто радість і задоволення для кожної дитини. Головне завдання батьків правильно і розумно контролювати кількість і якість солодощів, які з’їдаються їх дитиною.

Найголовніше: завжди пам’ятайте, що найкраще виховання дитини – ваш особистий приклад, тому постарайтеся самі не зловживати солодким! Будьте прикладом для своїх дітей, адже вони схильні повторювати все за батьками. Пам’ятайте, що харчування дитини в дошкільному віці впливає на її здоров’я в майбутньому.

Бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх дітей! Нехай свята приносять тільки радість і позитивні емоції! 

 

19.12.2023

Адміністрація, батьки висловлюють слова щирої вдячності за надані солодкі подарунки для вихованців закладу Голові Новопокровської ТГ Слабінській Олені Сергіївні та начальнику відділу освіти, культури, спорту і молоді Царевській Евеліні Олександрівні! Сердечне спасибі за розуміння і допомогу, за подароване нашим дітям солодке свято! Дякуємо за турботу! Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) шле Вам найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичимо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів. Хай Новий рік увійде у Ваші домівки теплим святом, принесе радість та добробут, натхнення на нові вагомі здобутки. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

19.12.2023

Ми дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на підтримку наших захисників.
Кожна ваша монета – це внесок у нашу ПЕРЕМОГУ. Ваша підтримка – це доказ, що разом – ми сила, що об’єднавшись, ми здатні зробити багато для нашої країни!

18.12.2023

Велика подяка від батьків дітей пільгового контингенту вихованців закладу, які отримати солодкі подарунки до новорічних свят від депутата Новопокровської селищної ради Воронової Ірини Сергіївни. Дуже вдячні!

15.12.2023

Шановна Лідія Іванівна! Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) вітає Вас з важливою датою — ювілеєм 60-річчям! Вже 32 (!!!) роки ви працюєте вихователем в нашому садочку, випустили до школи багато-багато дітей! Вами пройдено гідний відрізок життя, тепер можна побажати лише насолоджуватися досягнутими успіхами, але при цьому не втрачати смак до життя і продовжувати мріяти. Нехай попереду Вас чекають приємні моменти, здоров’я буде міцним і не підводить сильний дух. Живіть щасливо і сміливо йдіть вперед до нових вершин! З повагою колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок)

14.12.2023

Вихователь старшої групи 6 Пузікова Наталія Михайлівна провела показ відкритого онлайн-заняття на тему "Наші руки". Під час онлайн-зустрічі вихователь дала дітям уявлення про те, що руки це верхні кінцівки людського тіла, показала дітям зв'язок між будовою руки і її можливостями, розширила уявлення дітей про значення рук у житті людини, розвивала зв' язне мовлення і мовленнєве спілкування, дрібну моторику, виховувала дбайливе, відповідальне ставлення до тіла, до свого здоров'я. Дякуємо батькам за активну участь дітей в онлайн-занятті!

12.12.2023

Падав сніг,
Падав сніг –
Для усіх, усіх, усіх,
І дорослих і малих,
І вселих і сумних.
Всім, хто гордо носа ніс,
Він тихцем сідав на ніс.
А роззяв, як на сміх,
Залетів до рота сніг.
Вереді за комір вліз
І довів його до сліз.
А веселі грали в сніжки –
Сніг сідав їм на усмішки
І сміявся з усіма:
- Ой, зима, зима, зима!

09.12.2023

Вихованці Новопокровського ЗДО (ясла-садок) приєднались до Всеукраїнської акції "Національний тиждень читання", яка проходить з 6 по 10 грудня. Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни. Щиро вдячні батькам за фото! Нація, яка читає - непереможна!

07.12.2023

В старшій групі 6 пройшло онлайн-заняття до Всесвітнього дня української хустки, під час якого вихованці ознайомлювались з традицією українських жінок носити хустку на голові, виховували почуття гідності за рідний край, бажання знати і оберігати надбання українського народу, виготовили яскраві поробки

07.12.2023

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками.
Вихованці та співробітники Новопокровського ЗДО (ясла-садок) приєднались до святкування дня української хустки

06.12.2023

Вітаємо з Днем ЗСУ! Наша вам подяка і любов! Ми надсилаємо вам подумки сил та нехай Господь охороняє ваш шлях!

06.12.2023

Сендплей (пісочна терапія) онлайн - це можливо! Вихователь ІІ молодшої групи 3 Торохтій Зоя Василівна провела відкрите інтегроване заняття з використанням методу "сендплей"( пісочна терапія) на тему " Подорож до Пісочної країни". Під час онлайн-зустрічі розширювались знання дітей про властивості піску та каміння, розвивались сенсорні здібності, формувалось вміння об'єднувати будівлю спільним сюжетом. Дуже вдячні батькам за допомогу в підготовці матеріалів для дітей до онлайн-заняття!

25.01.2023

Підготовка до школи триває! Вихованці старших груп працюють наполегливо та старанно! Гарний результат можна отримати лише у тісній співпраці педагогів, батьків та дітей! Безмежно вдячні батькам наших вихованців!

24.11.2023

Нетрадиційне малювання картоплею, цікава аплікація, ліплення, конструювання, руханки, спостереження за першим снігом та багато іншого вивчали вихованці молодших і середньої групи протягом тижня. Дякуємо батькам за зворотній зв'язок 👏👏👏👏

З 20 по 24 листопада в Новопокровському ЗДО (ясла-садок) пройшла онлайн-виставка "Іграшка своїми руками"

23.11.2024

Вихователь старшої групи 6 Максименко Людмила Анатоліївна поділилась з колегами-педагогами досвідом проведення онлайн-заняття з розвитку мовлення за темою "У гостях у осені. Вивчення вірша І.Блажкевич "Осінь" за мнемотаблицею".
Вихованці старшої групи з задоволенням вчились добирати прикметники до іменників, складати речення за опорними картинками, вдосконалювали вміння вчити вірші напам'ять використовуючи мнемотехнічні прийоми - мнемотаблиці.
Взаємовідвідування занять - це ефективна форма вивчення досвіду колег та проводиться з метою обміну передовим досвідом, вдосконалення педагогічної майстерності. Дякуємо за цікаве і змістовне заняття!

22.11.2023

Кір - заразний і небезпечний!

22.11.2023

Вітаємо вихованців закладу, які отримали сертифікати про участь у конкурсі малюнків "Майбутній мільйонер" для дошкільнят в межах відзначення Тижня заощаджень від Національного банку України

20.11.2023

До Міжнаро́дного дня толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі, в закладі традиційно проходить тиждень толерантності з 13 по 17 листопада. Протягом тижня у всіх вікових групах пройшли тематичні заходи, такі як "Міжнародний день толерантності", "Що таке толерантність", "Ми схожі, ми різні", "Квітка толерантності", "Ми різні, права рівні", "Дітям про толерантність", "Добрі справи малюків", " Будка для песика".
Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію

15.11.2023

Вихователь Романцова Марина Іванівна ділилась з педагогами закладу досвідом проведення заняття з дітьми середньої групи
з художньо-продуктивної діяльності (малювання) на тему:
«Барвистий осінній ліс». Під час онлайн-зустрічі вихователь продовжувала вправляти дітей у нетрадиційній техніці – штампування, ознайомила з колом кольорів, теплими та холодними відтінками, закріплювала знання дітей про ознаки осінньої пори року. На занятті діти розвивали уяву, творчі навички, фантазію, дрібну моторику за допомогою нетрадиційних технік малювання. Дякуємо батькам за активну участь дітей в онлайн-занятті!

13.11.2023

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти. Згідно з дослідженням психологів і лікарів з різних країн, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються і фізично, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть. Важливо бути добрим не тільки в цей День, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо. Адже, якщо чекати подяку (в будь-якому її прояві) за свою доброту, то це вже не справжня Доброта.
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.
Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.
В старших групах закладу пройшли тематичні заходи до цього свята

08.11.2023

Вихователь Шитєєва Людмила Іванівна провела показ відкритого онлайн-заняття з дітьми старшої інклюзивної групи з розвитоку мовлення на тему "Подорож до країни казок. Інсценізація казки Н. Забіли "Зайчикова хатка".
Під час заняття діти ознайомились з творчістю дитячої поетеси Наталі Забіли; учились емоційно передавати діалоги героїв твору, характер героїв, використовуючи потрібну інтонацію, силу голосу, темп мовлення, міміку та жести; продовжували розвивати мовленнєву компетентність під час роботи з казкою, закріплювали знання про казки, вміння пізнавати їх за описом. Дякуємо батькам за активність і допомогу в підготовці до заняття!

07.11.2023

Здорове харчування для дітей: особливості та поради для батьків

 

 

Раціон харчування для здоров’я дитини відіграє надзвичайно важливу роль, адже саме з їжі зростаючий організм бере необхідні поживні речовини. Тому важливо щодня формувати збалансоване меню, особливо зараз, коли діти навчаються за дистанційною формою (вдома) та майже цілий день знаходяться без догляду дорослих.

 

Необхідно навчити дитину самостійно розуміти базові властивості продуктів та обирати більш корисні, якісні та здорові варіанти. Важливо прищепити дитині здоровий інтерес до їжі, допомогти їй зрозуміти, які продукти їй смакують, давати вибір і підтримувати ініціативу. Так батьки закладуть основи здорової харчової поведінки і знизять ризик її розладів у майбутньому

 

Декілька простих порад, які допоможуть батькам навчити дітей із легкістю дотримуватися принципів здорового харчування.

 

Необхідно харчуватися регулярно. Організм як дорослого, так і дитини потребує постійного надходження поживних речовин: білків, вуглеводів і якісних жирів, а також мікроелементів. Якщо дотримуватися режиму харчування, не пропускати основні прийоми їжі та їсти приблизно в один і той самий час щодня, внутрішні процеси відбуватимуться правильно.

 

Найкраще під час прийому їжі зосередитися на стравах: відтінках смаку, її текстурі й температурі. Навчить дитину під час їжі вимикати телевізор, не користуватися телефоном. Треба їсти усвідомлено: це дозволить вчасно зрозуміти, що ви вже наситилися, та по-справжньому насолодитися їжею.

 

Запропонуйте дитині взяти за звичку читати склад продуктів на упаковці. Це дієвий спосіб контролювати кількість солі й цукру в раціоні. Також необхідно звертати увагу на клітковину – це той компонент, який має бути присутнім у раціоні.

 

Не дозволяйте дитині переїдати. Переїдання створює додаткове навантаження на органи травлення, тож якщо на Ваш погляд дитина вже наситилася, відсуньте тарілку.

 

Уникайте напоїв, що містять цукор. Вода найкращий напій як для дорослих, так і для дітей. Також хорошим варіантом для вгамування спраги є трав’яні чаї, вода з м’ятою або шматочками фруктів чи ягід. Якщо готуєте компот чи узвар, не додавайте цукор.

 

Привчить дитину з’їдати декілька порцій овочів і фруктів щодня. Різноманітні та різнокольорові овочі, фрукти, ягоди – джерело вітамінів та мікроелементів. Що більше кольорів на вашій тарілці, то кориснішою вона є для організму. Розширюйте свій продуктовий кошик: не ігноруйте зелень і коренеплоди. Зелень додавайте до салатів, а коренеплоди смачно запікати та додавати в рагу.

 

Порадьте дитині вживати десерт після повноцінного прийому їжі. Десерт замість обіду чи сніданку – це не найкраща ідея. Чудовий варіант – солодощі, приготовані власноруч. Так ви зможете контролювати якість інгредієнтів, наприклад, додати цільнозернове борошно та зменшити кількість цукру.

 

Здорове харчування передбачає гармонійне споживання білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, макро- і мікроелементів – основних речовин, які містяться в харчових продуктах.

 

Білки – це головний пластичний матеріал для росту і розвитку організму. Здорове харчування передбачає, що в раціоні присутні як тваринні білки (м’ясо, риба, яйця, молоко), так і рослинні (бобові, картопля, насіння, горіхи, зернові та ін.) Згідно з фізіологічними нормами, частина тваринних білків повинна складати 55% від загальної кількості споживаних білків.

 

Жири також важливі й несуть відповідальність за накопичення енергії, збереження тепла, захист від травм, обмін та створення потрібних гормонів, вітамінів та інших біоактивних речовин. Жири разом із білками й вуглеводами становлять основу пластичного матеріалу для побудови всіх клітин і тканин організму. Вони сприяють більш якісному використанню організмом білків, вітамінів і мінеральних речовин. До раціону варто включати ненасичені жири природного походження. Вони містяться в неочищених рослинних оліях першого віджиму, насінні, горіхах, авокадо, оливках, жирній рибі.

 

Вуглеводи – це основне джерело енергії. Для забезпечення здорового харчування рекомендується, щоб 64% вуглеводів надходили в організм у вигляді крохмалю (хліб, крупи, макаронні вироби), а 36% — у вигляді простих цукрів (сахароза, фруктоза, мед тощо).

 

Вітаміни – незамінні складові раціону здорового харчування, які беруть участь у всіх біологічних процесах організму. Якщо в організм надходить дуже мало вітамінів, це може негативно позначитися на здоров’ї, фізичному розвитку і сприяти обмінним порушенням та хронічним захворюванням.

 

Найбільш багаті джерела вітамінів – це, безумовно, овочі й фрукти. Останні є невіддільною складовою здорового харчування.

 

Як допомогу при складанні меню вдома, задля того щоб воно було корисним, раціональним та збалансованим рекомендуємо використовувати кратність видачі та види харчових продуктів різних груп, які передбачені «Нормами харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та «Порядком організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305.

 

Вищевказаними документами запропоновано до меню включати різноманітні страви, сезонні овочі та фрукти.

 

Передбачено зменшення кількості споживання солі, цукру, хліба, насичених жирів, зокрема вершкового масла; збільшення споживання овочів, фруктів, м’яса, молока та молочних продуктів; не передбачено вживання кондитерських виробів (цукерки, вафлі, зефір тощо).

 

Близько 75% їжі повинні бути продуктами рослинного походження: овочі, салати, злакові, фрукти та ягоди.

 

М’ясні страви необхідно якомога частіше комбінувати з овочевими гарнірами чи салатами.

 

Надається перевага продуктам із вищим вмістом харчових волокон (наприклад, краще обирати гречку замість рису), із високим вмістом клітковини (цільнозерновий хліб) тощо.

 

Протягом тижня в меню повинні бути:

 

-                 кожен день – овочі, фрукти та ягоди, крупи або макаронні вироби чи бобові, молоко або молочні продукти (йогурт, кефір, рослинні напої, сир твердий, кисломолочний, сметана);

 

-                 двічі на тиждень – риба, сік,

 

-                 тричі на тиждень – бобові,

 

-                 шість порцій на тиждень – м’ясо птиці,

 

-                 страви з м’яса свинини, телятини або яловичини та яєць необхідно включати двічі або тричі на тиждень.

 

Картопля у вигляді окремої страви пропонується не більше 2-3 разів на тиждень.

 

Харчування дітей повинно бути організовано з не менше ніж триразовим споживанням гарячої їжі. Інтервал між прийомами їжі не повинен перевищувати чотири години.

 

Здорове харчування захищає людину від маси хвороб, зміцнює імунітет до деяких хвороботворних факторів, підтримує на стабільному рівні масу тіла. Правильно харчуйтеся і будьте здорові!

 

 

05.11.2023

Вихованці старшої групи 5 Пахомова Катерина, молодшої групи 2 Неганов Даніїл, Неганова Вікторія отримали сертифікати за участь в Всеукраїнському проекті "Майстерня казок". Вихователі Шитєєва Людмила Іванівна і Серікова Людмила Олексіївна отримали подяки за активну участь в організації і проведенні проекту. Вітаємо!

01.11.2023

Вихованка старшої групи 5 Пахомова Катерина прийняла участь у майстер-класі "Свинка-скарбничка власними руками" до Тижня заощаджень 2023

31.10.2023

Вихованці закладу Карасьов Артем старша група 6, Рало Злата, Гладков Гліб середня група 4, Олійник Марина, Олійник Катерина, Харченко Сергій старша група 5 прийняли участь у конкурсі малюнків для дошкільнят "Майбутній мільйонер" до Всесвітнього Дня заощаджень від Національного банку України, який відмічається 31 жовтня.

26-27.10.2023

Тиждень безпеки. У четвер темою дня була "Дитина серед людей", а п'ятницю - "Здоров’я дитини" (під девізом "Здоровим бути здорово!") Також діти старших груп продовжували підготовку руки до письма. Дякуємо нашим дітям та батькам! Будьте здорові та бережіть себе!

25.10.2023

Тиждень безпеки. Середа - тема дня "Дитина і побут. Вогонь - друг, вогонь - ворог". Діти були дуже активні! Дякуємо за чудові, яскраві, творчі роботи!

24.10.2023

Тиждень безпеки. Вівторок - тема дня "Дитина і вулиця". Діти знайомились з правилами безпеки дорожнього руху, правилами поведінки на вулиці та вивчали багато іншого корисного та цікавого. Вдячні батькам за фото!

23.10.2023

В закладі з 23 по 27 жовтня проходить тиждень безпеки. Понеділок тема дня "Дитина і природа". Діти вивчали правила поведінки в лісі, небезпечні явища природи та виконували цікаві завдання вихователів. Дякуємо батькам за фотозвіти!

23.10.2023

Підготовка до школи триває! Дякуємо батькам за фотозвіти!

22.10.2023

Дистанційна робота в нашому садочку продовжується!
Ми дуже раді, що з кожним онлайн заняттям, в них беруть участь все більше дітей!
Такі чудові малюнки та вироби з різних матеріалів створюють наші вихованці!💛
Все це за допомогою батьків діточок, дякуємо вам за допомогу і зворотній зв'язок!👩‍👧‍👦

16.10.2023

16 жовтня вихованці закладу приєднались до святкування Всесвітнього дня хліба.
З ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба. Відтоді її відзначають щорічно 16 жовтня, адже ця дата присвячена ще двом важливим заходам: у 1945 р. ООН створила Продовольчу і сільськогосподарську організацію (ФАО), а з 1979 р. відзначається Всесвітній день продовольства. ФАО займається вирішенням проблем голоду та розвитком світового сільського господарства.

14.10.2023

Вихованці закладу прийняли участь у онлайн-конкурсі, присвяченому Всесвітньому дню психічного здоров’я. Діти разом з батьками намалювали малюнки на тему здорового способу життя та корисних звичок. Дякуємо за роботу!

11.10.2023

Вихователь Древаль Олена Миколаївна поділилась з колегами досвідом проведення онлайн-занять з дітьми молодшої групи. Сьогодні вона провела показ відкритого заняття з художньо-продуктивної діяльності з використанням нетрадиційної техніки аплікації паперопластика. Під час онлайн-зустрічі діти вчились передавати в аплікації образ яблуньки з яблуками. Було цікаво!

09.10.2023

Дистанційна робота в старших групах нашого закладу продовжується, на цьому тижні відбулись онлайн зустрічі з дітьми, цікаві заняття з розвитку мовлення, навчання грамоти і математики, робота в зошитах, виготовлення поробок, створення осінніх композицій!
Дякуємо батькам за зворотній зв'язок і допомогу в організації занять ❤

08.10.2023

Цікаві, яскраві, незвичні завдання вихователів - прекрасний стимул для розвитку творчості дітей. Дякуємо батькам за креативність!

07.10.2023

З 2 по 6 жовтня в закладі пройшла онлайн-виставка дитячих робіт "Наша щедра осінь"

03.10.2023

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!

01.10.2023

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни. Вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.
День захисника України 2023 року ми відзначаємо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях.
В закладі пройшли онлайн-заняття до Дня захисників і захисниць. Вихованці прийняли участь в акції "Дякую тобі", мистецького проекту до Дня захисників та захисниць України

30.09.2023

Для всебічного розвитку наших маленьких вихованців та повного охоплення освітнім процесом на період воєнного стану в Україні, вихователі пропонують розвиваючі завдання для цікавого та корисного проводження часу з дітьми вдома.
Педагоги закладу дбають про повноцінний розвиток старших дошкільнят - добирають, створюють та надсилають освітній матеріал для розвитку дітей, а також руханки, аудіо-книги, творчі майстер-класи відповідно до вікової категорії. Виконувати завдання можна в зручний для батьків час. Дуже вдячні за зворотній зв'язок!

29.09.2023

Ось і закінчується вже вересень. Наш заклад працює дистанційно. Онлайн-заняття проводяться по буднях. До деяких занять слід заздалегідь підготувати фарби, папір, пластилін, тощо. Вихователь попереджує, яка потрібна підготовка та перелік необхідних матеріалів.
Чого навчають у дитячому закладі онлайн?
Онлайн є заняття з ознайомлення з навколишнім світом, розвитку мовлення (навчання грамоті) та математики, творчі заняття – малювання, аплікація, ліплення з пластиліну та солоного тіста, створення іграшок з паперу, а також заняття на розвиток пам’яті та уваги. Розвиваючі заняття сприяють комплексному розвитку дитини.

24.09.2023

Привітання наших вихованців з Всеукраїнським днем дошкілля. Дякуємо діткам та батькам!

23.09.2023

Дистанційне навчання з найменшими вихованцями - особливий виклик для педагогів та батьків. Дуже вдячні нашим батькам за активність та творчий підхід до виконання завдань!

22.09.2023

Підготовка до школи - важлива складова освітнього процесу старших дошкільників, особливо під час дистанційного навчання. Вдячні батькам за зворотній зв'язок!

22.09.2023

Шановні українці! Оголошуємо "мобілізацію" монет на допомогу ЗСУ! 💙💛🇺🇦
Наш КЗ "Новопокровський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)" Новопокровської селищної ради бере участь в акції "Смілива Гривня", яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть нашим Захисникам!
З 22.09.2023р. по 13.10.2023р. у Новопокровському ЗДО (ясла-садок) стоятиме пляшка, в яку усі охочі можуть кидати монети.
На війні кожна монета, навіть 10 копійок, має значення! Бо коли МИ діємо разом - НАС багато і НАС не подолати!!! Об'єднаємо наші зусилля заради майбутнього і перемоги нашої України-неньки!!!

21.09.2023

Міжнародний день миру кожного року відзначають 21 вересня. З Днем миру! Бажаємо вам, щоб у вашому житті завжди було місце для добра, любові і взаєморозуміння. Нехай ніколи не буде війни, а тільки щастя, радість і успіх!

15.09.2023

Маленькі вихованці протягом тижня вивчали тему "Увага! Діти на дорозі!", повторили правила дорожнього руху та виконували багато цікавих завдань під час дистанційного навчання. Безмежно вдячні батькам за зворотній зв'язок!

 14.09.2023

Вихованці старших груп протягом тижня старанно виконують завдання вихователів з усіх предметів. Дуже вдячні батькам за фото та відео звіти, за творчий підхід!

08.09.2023

На початку вересня 2023 року у нашому закладі відновився освітній процес з вихованцями у форматі дистаційного навчання. Під час освітньої діяльності вихованцям будуть надаватися завдання з різноманітних освітніх напрямків, проводитись онлайн-заняття.
Щиро радіємо зустрічі у дистаційному форматі з дошкільнятами. Дуже раді зворотньому зв'язку. Дякуємо батькам за активність!

01.09.2023

День знань в Новопокровському ЗДО (ясла-садок) пройшов в онлайн-форматі. Заняття на тему "Україна в моєму серці " пройшло у молодших, середній, старших групах. Діти поновили свої знання про українську символіку, повторили правила мінної безпеки, танцювали та виконували цікаві завдання. Дякуємо батькам за активність!

29.08.2023

29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
У цей скорботний день, віддаймо шану борцям за волю України і схилімо голови перед їх неоціненним подвигом. Згадаймо у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за нашу перемогу. ❤️🇺🇦

24.08.2023

У нашому величезному світі є лише одна країна, де найяскравіше світить сонечко🌞 та найблакитніше небо.
Це край наших предків, земля наших батьків, колиска нашого дитинства та майбутнє 🤱наших дітей.
Місце, де ми завжди відчуваємо себе вдома – наша Україна.
Вільна. Незламна. Непереможна.
Нехай 🇺🇦 прапор незалежної України майорить у кожному куточку країни та за її межами.
З Днем Незалежності, земле наша рідна💛💙

23.08.2023

День Державного прапора України
23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

17.08.2023

Вихованці Новопокровського ЗДО (ясла-садок) приєднались до Всеукраїнського флешмобу "Відкрий серце - подаруй тварині дім" присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин

05.08.2023

Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) вітає з днем народження начальника відділу освіти, культури, спорту і молоді Новопокровської селищної ради Царевську Евеліну Олександрівну! Бажаємо енергійності, стійкості духу, наснаги, реалізації планів та нових ідей. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат!

30.07.2023

30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми
Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

28.07.2023

У 2023 році Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
День Державності відзначається того ж дня, коли українські християнські церкви вшановують памʼять Київського князя Володимира Великого та День Хрещення Руси–України.
Князь Володимир Великий – уособлення розбудови Русі. Прийняття ним у 988 році християнства як державної релігії стало для України цивілізаційним вибором. Русь підтримувала політичні, економічні та культурні зв’язки з більшістю європейських держав того часу.
Спадком Русі є герб (тризуб), грошова одиниця, а, головне, Київ як політичний і культурний центр України. Метою відзначення Дня Української Державності є закріплення зв'язку між сучасними українцями та їхніми предками, які протягом багатьох поколінь будували державу для українського народу. Це свято призначено для виховання у всіх громадян України розуміння того, що наш народ має багатовіковий досвід у державотворенні, власну культуру, самобутність та український характер.

19.07.2023

Адміністрація закладу дошкільної освіти щиро дякує Олександру Красильникову за постійну допомогу в обслуговуванні оргтехніки закладу! Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину! Дякуємо!

14.07.2023

Адміністрація та колектив закладу висловлюють щиру подяку Дмитру Порфірову і Костянтину Власову за подаровані комп'ютер і ноутбук! Велика вдячність Олександру Рало за допомогу в отриманні такої необхідної оргтехніки для освітнього закладу! Бажаємо процвітання, добра, благополуччя, гармонії, щастя та миру! Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну!

13.07.2023

Вихованці закладу активно займаються спортом та танцями, займають призові місця. Вітаємо! Бажаємо творчих успіхів!

08.07.2023

Щиро вітаємо із Днем родини! Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня. Мета свята – популяризація сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій та забезпечення виховання дітей у родинному колі.
Нехай підтримка найрідніших допомагає нам впоратися із будь-якими труднощами!
Нехай у ваших сім’ях панує любов і злагода, а в рідній Україні – мир і спокій!
Сімейного затишку, міцної родини та щирої любові!

06.07.2023

Всесві́тній день поцілу́нків — неофіційне свято, придумане в XIX столітті у Великій Британії, а 20 років тому було затверджено Організацією Об'єднаних Націй. Святкується щорічно 6 липня. Поцілуйте рідних!

29.06.2023

Обережно, кір!
Кір – це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному кіром хворіють не щеплені діти, що відвідують дитячі заклади. Підлітки й доросл, що раніше не хворіли кіром, та не отримали вакцину проти нього, також залишаються надзвичайно сприйнятливими до цієї інфекції.
Як відбувається зараження кором?
Джерелом інфекції є хвора на кір людина з моменту появи перших ознак хвороби до п’ятого дня від початку висипань. У випадку зараження, після контакту із хворим проходить від 7 до 17 днів, перш ніж хвороба проявиться (інкубаційний період).
Кір – це повітряно-краплинна інфекція. Вірус попадає в організм через слизові оболонки верхніх дихальних шляхів і око від хворої кіром людини, яка поширює його при диханні, розмові, чханні і кашлі.

28.06.2023

Сьогодні українці відзначають важливе свято - День Конституції України. Урочиста подія встановлена на честь дня підписання Основного закону 28 червня 1996 року. День Конституції - не тільки важливе, а й радісне свято для кожного з нас.
У День Конституції хочемо
Вам побажати достатку,
Щоб усе вам було по плечу,
Щоб усі справи йшли гладко,
Звичайно, Батьківщину любити –
Бути сміливим життєлюбом!
Закони держави шанувати,
І жити вам буде любо!
З Днем Конституції!

23.06.2023

Для батьків майбутніх першокласників

20.06.2023

Обов'язково настане час, коли дитячі галас та сміх повернуться в стіни нашого садочка. Поки що на території закладу дошкільної освіти тривають ремонтні роботи силами співробітників. Разом зробимо світ кращім!

18.06.2023

З 19.06 по 22.06.2023 відбудеться Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками в рамках проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та ДУ «Український інститут розвитку освіти».
Запрошуємо педагогів і батьків взяти участь у заходах.

09.06.2023

Колектив КЗ "Новопокровський ЗДО (ясла-садок)" вітає директора закладу Маслову Світлану Вікторівну з ювілеєм! 33 роки ви працюєте в нашому закладі, 17 з яких очолюєте заклад. Чудова жінка, людина доброї посмішки і чуйного серця, вітаємо вас з Вашим 55-річчям і бажаємо жити в повній гармонії з улюбленими людьми і своїми почуттями, вірити тільки в хороше і не припиняти мріяти про щось прекрасне. Нехай і в будинку, і в родині, і в душі, і в серці буде мир, насолода і радість!
Летять літа, мов бистрі води,
І не вернути їх назад.
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам уже – 55.
Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень,
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день.
Здоров’я, щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!
З повагою колектив Новопокровського ЗДО

03.06.2023

Канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Але за організацію і безпеку дитини під час канікул відповідають батьки. Нагадуємо батькам про необхідність приділяти більше уваги своїм дітям!

01.06.2023

Сьогодні 1 червня. Ми, малі,
Утричі літу вдячними ми будем!
В цей перший літній день по всій Землі
День захисту дітей святкують люди!
День дитинства, миру на землі,
Наше літо ніжиться в теплі.
В день дитинства – в селах, у містах
Розкривайся, пісне, на вустах!
1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. Традиційно на торжество влаштовують ярмарки, розпродажі та розважальні заходи для дітей. Бережіть та захищайте своїх дітей!

30.05.2023

Сьогодні дуже важлива подія для наших діток — випускний в дитячому саду! Вітаємо вас, наші малюки, з святом! Бажаємо чудового настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів! Батьки та вихованці закладу дуже вдячні Голові Новопокровської селищної ради Слабінській Олені Сергіївні та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Новопокровської селищної ради Царевській Евеліні Олександрівні за подарунки для випускників!

25.05.2023

В середній інклюзивній групі 5 діти виконували завдання з малювання "Гілочка бузку" та " Сім'я сонечка".
Також на ознайомленні з природою вивчали тему "Спостереження за квітами на клумбі".

24.05.2023

Малята раннього віку продовжили
знайомство з екологією
під час вивчення теми "Чисте повітря". Дякуємо НАШИМ ГЕРОЯМ, що можемо радіти, гуляти!

22.05.2023

Під час дистанційного навчання вихованці закладу з задоволенням виконають завдання педагогів. Дякуємо батькам за фотозвіти!

18.05.2023

18 травня у 2023 році українці святкують День вишиванки. Саме цей одяг є нашим національним надбанням та оберегом. Вихованці закладу приєднались до святкування цього свята під час дистанційного навчання

15.05.2023

15 травня — Міжнародний день родин. Цей день проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Родини були і залишаються хранителями загальнолюдських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, провідним чинником стабільності та розвитку суспільства. Мета цього свята — привернути увагу до родин як основної складової суспільства та до їх проблем. Вихователі під час дистанційного навчання говорили з дітьми про родину, про особливих людей у їхньому житті — маму, тата, братиків, сестричок, бабусь та дідусів, про те, як у родині всі гуртом розв’язують проблеми, допомагають одне одному, поділяють турботи й радості... Разом міркували про те, як треба ставитись до рідних

18.05.2023

В 2023 році День матері в Україні припадає на 14 травня. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Малята власноруч приготували своїм матусям подарунки!

08.05.2023

Оголошення!
До Новопокровського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Новопокровської селищної ради проводимо набір дітей від 2 до 6 років. Також можна записати в чергу до садочку дітей +0. Для більш детальної інформації телефонуйте за номером 0950669744 або звертайтесь за адресою с.Новопокровка, вул.Вєсіча,13. На данний момент заклад працює дистанціонно, як і інші заклади освіти нашої громади.
Зарахування до закладу здійснюється на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто.
До заяви додаються:
* копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
* копія докумета, що посвідчує особу батьків (опікунів або піклувальників).

08.05.2023

День пам’яті та примирення

04.05.2023

4 травня — Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням).
Сьогодні в Україні відзначають День боротьби з булінгом. Як батькам боротися з цькуванням їхньої дитини🧑 іншими дітьми, агресивним переслідуванням, тобто булінгом, поради для батьків:
✔️ Вислухайте свою дитину.
✔️ Висловіть підтримку.
✔️ Не засуджуйте і не критикуйте поведінку дитини, яка призвела до нападок.
✔️ Переконайте дитину, що ви хочете допомогти їй знайти правильний вихід з цієї ситуації.
✔️ Проявіть співчуття.
✔️ Якщо ви також бували у подібній ситуації, поділіться своїм досвідом з дитиною.
✔️ Не залишайте дитину наодинці зі своєю проблемою.
✔️ Дізнайтеся у дитини, що вона хоче зробити і чим ви можете їй допомогти.
✔️ Запропонуйте кілька варіантів врегулювання ситуації. Не наполягайте на готових рішеннях, а пропонуйте можливі варіанти, і нехай дитина сама шукає шляхи виходу із ситуації.
✔️ Поговоріть з вихователем, психологом. Розкажіть, що в групі є така проблема, щоб об’єднатиcя у боротьбі булінгом.
☝️Пам’ятайте, що не можна закривати очі🙈 навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу.
28.04.2023
З метою привернути увагу педагогів, батьків та дошкільників до проблем охорони довкілля, вказати на позитивний та негативний вплив людини на стан природи, удосконалити природничо-екологічну компетенцію вихованців в нашому садочку 24-28.04.2023 було проведено екологічний тиждень «ЕКО-світ». «Природа стає виховним могутнім фактором лише тоді, коли маленька людина після трьох - чотирьох років навчання... з подивом приходить до думки: світ навколо мене став багатшим, красивішим і ця зміна світу - моя праця, це я.» (Сухомлинський В.О.)

26.04.2023

26 квітня – Роковини Чорнобильської катастрофи. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. 26-го квітня Україна відзначає 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС. В закладі пройшли заняття до цього дня на теми "Дітям про аварію на ЧАЕС", "Чорнобиль - очима дітей", "Дітям про радіацію". Вихованці закладу прийняли участь в обласній онлайн-виставці дитячих малюнків і плакатів "Тіні незабутого Чорнобиля". Ми повинні пам’ятати, що несемо відповідальність не тільки за сучасний стан довкілля, а й за життя майбутніх поколінь!

22 квітня – Всесвітній День Землі

До Дня Землі на території закладу співробітниками був висаджений молодий фруктовий сад.
Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем. Цікавою є історія походження цього свята. Вона пов’язана з ім’ям Джона Мортона – адміністратора штату Небраска на півночі американського континенту, який наприкінці ХІХ століття, переїхавши до цього штату, звернув увагу на факт, що поодинокі дерева пустельної території штату вирубували для будівництва житлових будинків та їх опалення. Джон Мортон запропонував проведення дня, присвяченого благоустрою, із заохоченням призами тих, хто посадить найбільше дерев. Лише за один день було висаджено понад 1 млн дерев. Після цього у 1882 році в штаті Небраска 22 квітня було проголошено офіційним святом – Днем Дерева. Зміст цього свята розширився у 1970 році, і ідея виросла в День Землі, який став загальнонаціональним. А вже через рік, у 1971 році, ООН офіційно визнало це свято, і воно стало всесвітнім. У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів. І в той же час – це заклик до дії в ім’я збереження Миру, життя на Землі. Саме тому святкування цього свята є дуже актуальним і затребуваним цьогоріч в Україні. Не залишились байдужими до його проведення вихователі закладу. З нагоди Всесвітнього Дня Землі у навчальному закладі були проведені ряд тематичних заходів.

22.04.2023

Вихованці нашого закладу приймають участь у конкурсі, залишайте ваші вподобайки під сподобавшимся відео! https://www.facebook.com/groups/MaisterniaKazok/?ref=share

21.04.2023

Вихованці закладу прийняли участь в обласній онлайн-виставці дитячих малюнків і плакатів "Тіні незабутого Чорнобиля" до Міжнародного дня пам'яті про чорнобильську катастрофу.

21.04.2023

З 17 по 21 квітня в закладі пройшов тиждень безпеки

20.04.2023

Під час тижня безпеки в старшій групі 6 вихователь Торохтій Зоя Василівна провела онлайн-заняття на тему "Дітям про радіацію". Вихователь розширила знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосила про потенційну небезпеку радіації для всього живого, як захистити себе від радіації.

14.04.2023

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа.
Звичай пекти паски та фарбувати яйця виник також дуже давно.
Великдень — родинне свято, на нього збиралася вся родина. Після святкового сніданку діти носили старшим родичам гостинці і отримували за це ласощі та писанки, якими потім гралися.
До свята готуються заздалегідь — печуть паски, роблять крашанки й писанки. Вихованці закладу також старанно готуються до свята

12.04.2023

12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики
Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, хто працює в космічній галузі. Міжнародний статус свято отримало у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації. З 2011 року воно має ще одну назву — Міжнародний день польоту людини в космос. Таке рішення прийнято за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з нагоди 50‑річчя першого кроку в освоєнні космічного простору.
Вихователі розказали дітям про важливість польотів у космос, про людей, які готують ці польоти, про роль науковців і конструкторів в освоєнні космосу, про космонавтів і тих, хто чекає їх на Землі. Діти виконували цікаві завдання до цього свята. Дякуємо батькам за фотозвіти!

 11.04.2023

Тема "Праця людей навесні". Вихователі розширили знання дітей про роботу дорослих навесні, розвивали пізнавальний інтерес до праці людей у селі, інструментів, що потрібні для роботи, викликали бажання допомагати, повагу по праці дорослих

09.04.2023

Малята ознайомились з водним видом транспорту та продовжують виконувати різні завдання вихователів з великим інтересом.

07.04.2023

Дитяча творчість на тему "Котики вербові". Верба не менш популярний український символ, аніж калина. Верба - нiжне і дороге для українців дерево. Воно тiсно пов'язане з нашим життям та побутом. Верболози першi із деревних рослинних форм милують наше буття, оскiльки iншi дерева ще не пробудились вiд зимового спокою. Із року в рік ми чекаємо того, коли весна прожене холод, устеле землю зеленню, уквітчає квітами, а пташки наповнять довкілля своїми піснями. У кожного народу є свої улюблені квіти, дерева, кущі, якими всі гордяться і прославляють у віках. У нас такою рослиною є верба, що здавна супроводжує людськi поселення. Нею обсаджували ставки, береги рiчок, озера, дороги, так як верби укрiплюють береги, стримують зсуви, в посушливих мiсцях зупиняють пiщанi зноси, а зволоженi грунти осушують.
Кожне українське село традиційно має верби над ставками та над колодязями. "Де срiбна вербиця - там здорова криниця". Котики вербові - весняне диво природи!

06.04.2023

За підсумками атестації педагогічних працівників Новопокровської селищної ради атестаційною комісією ІІ рівня у 2022/2023 навчальнім році визначено вихователя Торохтій Зою Василівну такою, що відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист».

06.04.2023

6 квітня Міжнародний день миру на благо розвитку та миру. 11 років від дня прийняття і 10 років як проводиться у світі! В старшій та середніх групах пройшли онлайн-заняття до цього дня.
23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6 квітня Міжнародним днем спорту на благо розвитку та миру.
Цей день обраний не випадково. Власне 6 квітня 1896 р. у місті Афіни розпочалися перші Олімпійські ігри сучасності.
Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій.
Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.
Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку.

05.04.2023

ІІ Міжнародне заняття доброти. Ми раді повідомити, що незважаючи на важкі часи, нескінченні авіанальоти, обстріли та вимушену евакуацію, навчальні заклади з усіх куточків України долучилися до навчання дітей гуманному та відповідальному ставленню до тварин.
Всього 1-7 березня в рамках ІІ Міжнародного заняття доброти було проведено 6680 заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин у 1848 закладах дошкільної освіти, а долучились до заходу разом з садочками України ще навчальні заклади 9 країн: Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Північної Македонії, Молдови, Румунії, Словаччини та Словенії. В Новопокровському ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради було проведено 4 заняття доброти. Дякуємо за співпрацю та чудову роботу! Разом ми робимо цей світ добрішим!

05.04.2023

Дитячі роботи на тему "Весняні дива". Дякуємо батькам за фотозвіти!

04.04.2023

З початком весни 🪴 ми все більше часу з малечею проводимо на дитячих майданчиках 🎡 та паркових зонах 🏕. А щоб дозвілля було більш цікавим та активним, майже кожен бере з собою самокат 🛴 або велобіг 🚲.
Але й не потрібно забувати, що користуючись самокатом або велобігом ми повинні дотримуватись правил безпеки 👆
Тож, нагадаємо основні правила 👇
📍 тримайте дитину постійно в полі зору;
📍для забезпечення максимальної безпеки під час їзди важливо одягати спеціальну екіпіровку;
📍 кататись можна тільки по безпечній, рівні місцевості, об'їжджаючи ями та вибоїни;
📍 умовно окресліть для дитини межі території, на якій можна кататися. Варто одразу пояснити, що на дорогу зі жвавим рухом виїжджати заборонено;
📍 для зупинки використовувати тільки гальмо, яке передбачене конструкцією і в жодному разі не гальмувати ногами;
📍 перед ти як дозволити дитині кататися на вулиці, проговоріть вдома всі небезпечні ситуації які можуть виникнути та які мають бути першочергові дії;
📍 не можна кататися на самокаті у дощову та зимну погоду, адже при таких умовах самокат стає майже некерованим, що може призвести до травмування дитини.

30.03.2023

В умовах воєнного стану проведення нарад, а особливо педагогічних, є обов’язковою умовою функціонування закладу. Сьогодні, як ніколи важливим є обговорення професійних проблем задля їх вирішення і подолання.
30.03.2023 року педагогічний колектив нашого закладу зібрався на черговій педраді в закладі, деякі педагоги приєдналися онлайн.
Проблеми дистанційного навчання під час воєнного стану, формування естетичного ставлення у дошкільників до світу мистецтва засобами образотворчої діяльності, види зображувальної діяльності, їх характеристика, вирішення завдань естетичного виховання у музичній діяльності дітей, розвиток художньо-графічних умінь дошкільників за допомогою технік зображувальної діяльності, охорони праці та безпеки життєдіяльності освітнього процесу в даний період, особливості підвищення кваліфікації в умовах воєнного стану – такі питання розглядалися на засіданні педради.
Також піднімалось питання щодо дотримання санітарних вимог під час проведення онлайн-занять.
З даних питань були ухвалені відповідні рішення.

27.03.2023

27 березня — Міжнародний день театру
Започатковано його у 1961 році Міжнародним інститутом театру. Це не просто професійне свято майстрів сцени і всіх працівників театрів, це також свято мільйонів глядачів. Зазвичай у цей день розпочинають театральні фестивалі, організовують концерти, прем’єрні вистави тощо.
Вихователі розкрили дітям історію створення театру, порівняли це мистецтво у давні часи і сьогодні, пригадали разом, якими бувають театри, чим вони відрізняються.
Також розказали малятам, як готують театральну виставу (скільком фахівцям потрібно докласти зусиль, щоб ми побачили яскраве дійство на сцені), про нелегку працю акторів. Дякуємо батькам за яскраві фото!

25.03.2023

В Новопокровській громаді продовжується весняне прибирання. Працівники Новопокровського ЗДО (ясла - садок) прийняли участь у прибиранні території навколо закладу. Чистота й порядок у рідному селищі завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади, яка активно долучається до генерального весняного прибирання.
Прекрасна традиція — збиратися на толоку й гуртом наводити лад. Давайте усі ми будемо дбайливими господарями у нашому спільному рідному домі - УКРАЇНІ! Дякуємо всім за працю!

24.03.2023

Вихованці закладу взяли участь у виставці дитячих малюнків "Моя улюблена казка"

17.03.2023

Малята І молодших груп під час дистанційного навчання ознайомились із весняними клопотами і знаряддям праці

10.03.2023

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників Новопокровського опорного ліцею взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2023 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» https://edu-post-diploma.kharkov.ua.
Взяти участь можна за посиланням:

09.03.2023

9 березня особлива дата для українців – день народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.
Пройшло 209 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії. Вихованці закладу вивчають творчість Т.Г.Шевченка разом з вихователями та батьками

08.03.2023

Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) вітає всіх жінок та дівчат з святом весни, тепла, ніжності і любові, з 8 березня!

07.03.2023

Були підведені підсумки виставки дитячих малюнків "Найдорожча в світі". Також діти зробили подарунки для рідних. Дякуємо батькам за фотозвіти!

02.03.2023

Заклад традиційно вже прийняв участь у ІІ Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Були проведені в онлайн форматі «заняття доброти», присвячений саме котам та собакам у чотирьох групах закладу. Добро переможе!

01.03.2023

Новопокровський ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради приєднався до флешмобу "Добро переможе" до Заняття доброти.

27.03.2023

27 лютого — Міжнародний день полярного ведмедя
Головною метою відзначення цього Дня є поширення інформації про полярних ведмедів та привернення уваги суспільства до важливості їх охорони. Також у цей день варто поговорити про необхідність розв’язання проблеми танення льоду в Північному Льодовитому океані — основної загрози для популяцій полярних ведмедів, що може призвести до їх повного зникнення.
Вихователі розказали дітям про важливість бережного ставлення до тварин, необхідність збереження частини природи неторканою, щоб дикі тварини могли почуватися вільно, жити так, як звикли.

27.03.2023

У всіх вікових групах пройшли батьківські збори онлайн. Дякуємо батькам за активність!

25.02.2023

25 лютого — День української жінки (День українки) ― День народження Лесі Українки. Вихованці закладу приготували подарунки для рідних жінок

21.02.2023

21 лютого — Міжнародний день рідної мови.
Мова — душа народу, його безцінний скарб, тож у цей день вихователі ознайомили дітей з історією рідної мови, народними традиціями українців, нашими піснями, казками, приказками, розказали про важливість бережного та дбайливого ставлення до рідної мови, діти виконали аплікацію "Наша мова - калинова", вивчили вірші про мову. Дякуємо батькам за співпрацю!

19.02.2023

Щороку 19 лютого українці відзначають День Державного Герба України. Цього дня 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба. Сьогодні 31-а річниця встановлення державного символу. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово "Воля". Тризуб - це символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі. Тож шануймо його!

17.02.2023

В Новопокровському ЗДО з 13 по 17 лютого пройшов Тиждень пожежної безпеки на тему: "З вогнем не жартуй". Було проведено конкурс тематичних малюнків на тему "Вогонь не іграшка". Під час дистанційного навчання були проведені заняття на тему: художня література "Казка про вогняну іскринку" (Як поводитися під час пожежі), "Козенята та вогонь", вірш " Сірничок", ознайомлення із соціумом "Інвентар протипожежного куточка", аплікація та малювання "Пожежна машина", "Команда пожежників", БЖД "Пожежа в лісі. Правила поведінки в лісі", "Вогонь злий - вогонь добрий", розвиток мовлення "Всі професії важливі" (професія пожежник), " Хто такі пожежники", "Як поводитись під час пожежі" та інші. Дякуємо батькам за фото та відеозвіти!

16.02.2023

16 лютого наша країна святкує день Єднання. Україна для нас єдина країна, де ми народилися, де народилися наші діти. Ми зараз виховуємо дітей. І безперечно ми хочемо, щоб ми тут жили постійно, і щоб наша країна була єдина. Єдиною понад усе, вільною і мирною!

13.02.2023

Вихованці закладу долучилися до акції "Яким я бачу майбутнє України після перемоги", що започаткувала Державна служба якості освіти України. Мета акції: подяка захисникам України та підтримка їх морально-психологічного стану в місцях проведення активних бойових дій. Творчі роботи були передані підрозділам Збройних сил України, що виконують бойові завдання на сході і півдні держави, захищають її суверенітет і територіальну цілісність. Наближаємо перемогу разом!

10.02.2023

З 6 по 10 лютого 2023 року в Новопокровському ЗДО (ясла-садок) пройшов тиждень правових знань "Свої права ти друже знай, їх цінуй і оберігай". Під час дистанційного навчання пройшли заняття на такі теми: "Право та обов'язок нероздільні", "Моя сім'я - моя родина (право на сім'ю)",
"Право дітей на повноцінне харчування", "Кожна дитина має право на сім'ю", 'Кожна дитина має право на громадянство: ліплення "українець", "Праця людей взимку (право на працю)",
"Права та обов'язки дитини", "Права дитина знай і обов'язки не забувай (квіточка обов'язків)", "Великі права, маленької дитини", "Подорож до Харкова (кожна дитина має право на дозвілля і відпочинок)". Дякуємо батькам за співпрацю та фотозвіти!

08.02.2023

Вихователь старшої групи №6 Торохтій Зоя Василівна провела відкрите онлайн-заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування (навчання елементам грамоти) на тему "Речення. Звуки [з], [з']. Літери З з"

03.02.2023
Логіко-математичний розвиток в умовах дистанційного навчання чи як краще залучити дитину до математики? Логіко-математичний розвиток дітей дошкільного віку, за судженнями Баглаєвої Н.І. психолога, педагога в галузі дошкільної освіти – зміни в пізнавальній діяльності дитини, що відбуваються внаслідок розвитку математичних умінь і пов’язаних з ними логічних операцій.
Логіко-математична компетентність – це вміння дитини самостійно здійснювати класифікацію (геометричних фігур, предметів, множин); сиріацію, узагальнення, аналіз, синтез, умовивід, порівняння, моделювання, обчислення та вимірювання кількості, відстані, довжини, висоти, об’єму, маси.
Вихованці закладу старанно виконують завдання з логіко-математичного розвитку. Дякуємо батькам на співпрацю!

21-27.01.2023

З 21 по 27 січня в закладі пройшов тиждень здоров'я. Були проведені заняття на такою тематикою: "Українська вечеря", "Кожна дитина має право на якісну і корисну їжу", " Я хочу бути здоровим та сильним", "Країна Чистоти", "Особиста гігієна", "Що потрібно для здоров'я", "Вітаміни для зайчика", "Здоров'я людини", "Щоб здоровим зростати корисну їжу потрібно вживати", "Здоровим бути здорово" та інші. Вихователі розповіли малятам, що важливим для їх здоров'я є сон на мягкому ліжку, в теплому будинку, ігри на свіжому повітрі, де можно зліпити сніговика, грати в рухливі ігри. Проведені бесіди про важливість та користь прогулянок на свіжому повітрі, рекомендована екскурсія разом з батьками до зимової водойми

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка