Наші новини

31.12.2023

Шановні батьки, колеги! Вітаємо вас з прийдешнім Новим роком! Нехай рік, що минає, забере з собою всі проблеми, тривоги і страхи, а принесе нам стійкість, віру в перемогу, згуртованість і міцне здоров'я! Вітаю з Новим роком 2024! Нехай наступний рік стане кращим, ніж попередній! З повагою колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок)

29.12.2023

Новий рік — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. На цьому тижні у всіх вікових групах пройшли онлайн-заняття присвячені святкуванню Нового року. Діти вивчили віршики та зробили чудові поробки. Дякуємо батькам за зворотній зв'язок! Зі святом! Нехай усі бажанням здійснюються!

З 25 по 29 грудня пройшла виставка "Новорічна казка навколо нас".

29.12.2023

Гострі кишкові інфекції - одні із найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть привести до серйозних ускладнень особливо у дітей.
Із початком воєнної агресії ризики виникнення гострих кишкових інфекцій значно зросли у зв’язку із безпечністю та якістю продуктів харчування,умовами їх зберігання та транспортування, проблемою забезпечення населення безпечною питною водою в епідемічному відношенні.
Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею або забрудненою водою. Кишкові інфекції мають дуже високу здатність до розповсюдження від людини до людини. Гострі кишкові інфекції – велика група захворювань, які протікають з ознаками інтоксикації і ураженням шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротавіруси, ентеровіруси), гельмінти (лямблії, амеби).
Найпоширенішими кишковими інфекціями є: дизентерія, сальмонельоз, харчові токсикоінфекції, ротавірусна і ентеровірусні інфекції. Вони здатні довго існувати в ґрунті, воді і навіть на різних предметах: столовому посуді, меблях та на інше. Кишкові збудники не бояться холоду, живуть там, де тепло і волого. Особливо швидко вони розмножуються в молочних продуктах, м’ясному фарші, холодці, у питній воді (особливо в теплий період року).
Клінічно збудники кишкових інфекцій проявляють себе досить типово, а саме: погіршення самопочуття, підвищення температури, нудота, діарея, болі в животі, здуття. При появі цих симптомів потрібно негайно звернутися до лікаря.
Головними причинами виникнення гострих кишкових інфекцій є елементарне недотримання правил особистої гігієни, порушення вимог в технології приготування страв, порушення умов та термінів зберігання сировини та готових страв, вживання неякісних харчових продуктів.
Щоб уникнути гострих кишкових інфекцій необхідно дотримуватись простих правил:
- підтримувати у всьому чистоту (ретельне миття рук та дотримання особистої гігієни, обробка та дезінфекція поверхні меблі та кухонного приладдя, яке використовують для приготування їжі, захист приміщення кухні та продуктів від комах та гризунів);
- відокремлення сирої їжі від готової ;
- дотримання правил термічної обробки при приготуванні їжі;
- зберігання їжі при безпечній температурі;
- використання питної води безпечної якості.
Крім того, не здійснюйте придбання страв та харчових продуктів у місцях несанкціонованої торгівлі.

ДІТИ ТА СОЛОДОЩІ                         22.12.2023

 

Без новорічних солодощів не минає свято. Їх приносять гості, роздають у школах та в дитячих садочках, і неодмінно додають до пакунків з подарунками.

Цукерки, шоколад, печиво, торти – загалом майже 13 кілограмів солодкого на рік у середньому з’їдає українець.  А під час свят попит на ласощі зростає. Практично всі діти дуже люблять солодке. Батьків мучить питання, в якій кількості допустимо вживання малюком солодощів і як обмежити цю кількість.

Дітям до року солодке не рекомендується давати в їжу, оскільки імунна і травна системи малюка ще не налагодили свою роботу. Малюкам можна давати солодке у вигляді  природних цукрів – це фруктоза і лактоза маминого молока. Не слід підсолоджувати воду чи кефір.

Починати можна після року із зефіру або пастили, мармеладу без цукрової присипки. Цукор може викликати бродіння в кишківнику, а звідси проблеми з випорожненнями і висипання. Діти, схильні до діатезу, не потребують солодких продуктів до 2-х років. Їх введення можливе, але пізніше та з обережністю.

Після 3-х років дитині можна починати давати солодке у вигляді тортів чи тістечок. До цього моменту травна система майже повністю організована і може переробити дані продукти.

Льодяники й карамельки можна пропонувати малюкові тільки з 4-х років, оскільки існує ризик того, що дитина може вдавитися.

Небезпека споживання надлишкової кількості солодкого полягає в тому, що це може негативно позначитися на стані зубів дитини й спровокувати надмірну вагу. Від величезної кількості солодкого порушується обмін речовин і підвищується навантаження на печінку. Батькам необхідно пояснювати дитині, що зайве вживання солодощів може спровокувати захворювання зубів.

Ніколи не залишайте солодке на очах у дітей, а от фрукти завжди кладіть так, щоб дитина їх бачила. Потрібно навчитися регулювати кількість солодощів,  які їсть малюк. Ніколи не використовуйте солодощі як хабар або підкуп дитини, у майбутньому це може викликати негативні наслідки.

Але повністю виключати солодке з раціону дитини теж не можна, тому що солодощі – це чудове джерело енергії. Крім того, цукерки й торти – це просто радість і задоволення для кожної дитини. Головне завдання батьків правильно і розумно контролювати кількість і якість солодощів, які з’їдаються їх дитиною.

Найголовніше: завжди пам’ятайте, що найкраще виховання дитини – ваш особистий приклад, тому постарайтеся самі не зловживати солодким! Будьте прикладом для своїх дітей, адже вони схильні повторювати все за батьками. Пам’ятайте, що харчування дитини в дошкільному віці впливає на її здоров’я в майбутньому.

Бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх дітей! Нехай свята приносять тільки радість і позитивні емоції! 

 

19.12.2023

Адміністрація, батьки висловлюють слова щирої вдячності за надані солодкі подарунки для вихованців закладу Голові Новопокровської ТГ Слабінській Олені Сергіївні та начальнику відділу освіти, культури, спорту і молоді Царевській Евеліні Олександрівні! Сердечне спасибі за розуміння і допомогу, за подароване нашим дітям солодке свято! Дякуємо за турботу! Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) шле Вам найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичимо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів. Хай Новий рік увійде у Ваші домівки теплим святом, принесе радість та добробут, натхнення на нові вагомі здобутки. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

19.12.2023

Ми дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів на підтримку наших захисників.
Кожна ваша монета – це внесок у нашу ПЕРЕМОГУ. Ваша підтримка – це доказ, що разом – ми сила, що об’єднавшись, ми здатні зробити багато для нашої країни!

18.12.2023

Велика подяка від батьків дітей пільгового контингенту вихованців закладу, які отримати солодкі подарунки до новорічних свят від депутата Новопокровської селищної ради Воронової Ірини Сергіївни. Дуже вдячні!

14.12.2023

Вихователь старшої групи 6 Пузікова Наталія Михайлівна провела показ відкритого онлайн-заняття на тему "Наші руки". Під час онлайн-зустрічі вихователь дала дітям уявлення про те, що руки це верхні кінцівки людського тіла, показала дітям зв'язок між будовою руки і її можливостями, розширила уявлення дітей про значення рук у житті людини, розвивала зв' язне мовлення і мовленнєве спілкування, дрібну моторику, виховувала дбайливе, відповідальне ставлення до тіла, до свого здоров'я. Дякуємо батькам за активну участь дітей в онлайн-занятті!

09.12.2023

Вихованці Новопокровського ЗДО (ясла-садок) приєднались до Всеукраїнської акції "Національний тиждень читання", яка проходить з 6 по 10 грудня. Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни. Щиро вдячні батькам за фото! Нація, яка читає - непереможна!

07.12.2023

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки.
День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками.
Вихованці та співробітники Новопокровського ЗДО (ясла-садок) приєднались до святкування дня української хустки

06.12.2023

Сендплей (пісочна терапія) онлайн - це можливо! Вихователь ІІ молодшої групи 3 Торохтій Зоя Василівна провела відкрите інтегроване заняття з використанням методу "сендплей"( пісочна терапія) на тему " Подорож до Пісочної країни". Під час онлайн-зустрічі розширювались знання дітей про властивості піску та каміння, розвивались сенсорні здібності, формувалось вміння об'єднувати будівлю спільним сюжетом. Дуже вдячні батькам за допомогу в підготовці матеріалів для дітей до онлайн-заняття!

З 20 по 24 листопада в Новопокровському ЗДО (ясла-садок) пройшла онлайн-виставка "Іграшка своїми руками"

23.11.2024

Вихователь старшої групи 6 Максименко Людмила Анатоліївна поділилась з колегами-педагогами досвідом проведення онлайн-заняття з розвитку мовлення за темою "У гостях у осені. Вивчення вірша І.Блажкевич "Осінь" за мнемотаблицею".
Вихованці старшої групи з задоволенням вчились добирати прикметники до іменників, складати речення за опорними картинками, вдосконалювали вміння вчити вірші напам'ять використовуючи мнемотехнічні прийоми - мнемотаблиці.
Взаємовідвідування занять - це ефективна форма вивчення досвіду колег та проводиться з метою обміну передовим досвідом, вдосконалення педагогічної майстерності. Дякуємо за цікаве і змістовне заняття!

22.11.2023

Вітаємо вихованців закладу, які отримали сертифікати про участь у конкурсі малюнків "Майбутній мільйонер" для дошкільнят в межах відзначення Тижня заощаджень від Національного банку України

20.11.2023

До Міжнаро́дного дня толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі, в закладі традиційно проходить тиждень толерантності з 13 по 17 листопада. Протягом тижня у всіх вікових групах пройшли тематичні заходи, такі як "Міжнародний день толерантності", "Що таке толерантність", "Ми схожі, ми різні", "Квітка толерантності", "Ми різні, права рівні", "Дітям про толерантність", "Добрі справи малюків", " Будка для песика".
Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію

15.11.2023

Вихователь Романцова Марина Іванівна ділилась з педагогами закладу досвідом проведення заняття з дітьми середньої групи
з художньо-продуктивної діяльності (малювання) на тему:
«Барвистий осінній ліс». Під час онлайн-зустрічі вихователь продовжувала вправляти дітей у нетрадиційній техніці – штампування, ознайомила з колом кольорів, теплими та холодними відтінками, закріплювала знання дітей про ознаки осінньої пори року. На занятті діти розвивали уяву, творчі навички, фантазію, дрібну моторику за допомогою нетрадиційних технік малювання. Дякуємо батькам за активну участь дітей в онлайн-занятті!

13.11.2023

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти. Згідно з дослідженням психологів і лікарів з різних країн, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються і фізично, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть. Важливо бути добрим не тільки в цей День, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо. Адже, якщо чекати подяку (в будь-якому її прояві) за свою доброту, то це вже не справжня Доброта.
День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин.
Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.
В старших групах закладу пройшли тематичні заходи до цього свята

08.11.2023

Вихователь Шитєєва Людмила Іванівна провела показ відкритого онлайн-заняття з дітьми старшої інклюзивної групи з розвитоку мовлення на тему "Подорож до країни казок. Інсценізація казки Н. Забіли "Зайчикова хатка".
Під час заняття діти ознайомились з творчістю дитячої поетеси Наталі Забіли; учились емоційно передавати діалоги героїв твору, характер героїв, використовуючи потрібну інтонацію, силу голосу, темп мовлення, міміку та жести; продовжували розвивати мовленнєву компетентність під час роботи з казкою, закріплювали знання про казки, вміння пізнавати їх за описом. Дякуємо батькам за активність і допомогу в підготовці до заняття!

23.10.2023

В закладі з 23 по 27 жовтня проходить тиждень безпеки. Понеділок тема дня "Дитина і природа". Діти вивчали правила поведінки в лісі, небезпечні явища природи та виконували цікаві завдання вихователів. Дякуємо батькам за фотозвіти!

16.10.2023

16 жовтня вихованці закладу приєднались до святкування Всесвітнього дня хліба.
З ініціативи Міжнародного об’єднання пекарів і кондитерів у 2006 році календарі багатьох країн світу збагатились ще на одну визначну подію – Всесвітній день хліба. Відтоді її відзначають щорічно 16 жовтня, адже ця дата присвячена ще двом важливим заходам: у 1945 р. ООН створила Продовольчу і сільськогосподарську організацію (ФАО), а з 1979 р. відзначається Всесвітній день продовольства. ФАО займається вирішенням проблем голоду та розвитком світового сільського господарства.

14.10.2023

Вихованці закладу прийняли участь у онлайн-конкурсі, присвяченому Всесвітньому дню психічного здоров’я. Діти разом з батьками намалювали малюнки на тему здорового способу життя та корисних звичок. Дякуємо за роботу!

11.10.2023

Вихователь Древаль Олена Миколаївна поділилась з колегами досвідом проведення онлайн-занять з дітьми молодшої групи. Сьогодні вона провела показ відкритого заняття з художньо-продуктивної діяльності з використанням нетрадиційної техніки аплікації паперопластика. Під час онлайн-зустрічі діти вчились передавати в аплікації образ яблуньки з яблуками. Було цікаво!

07.10.2023

З 2 по 6 жовтня в закладі пройшла онлайн-виставка дитячих робіт "Наша щедра осінь"

01.10.2023

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни. Вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність.
День захисника України 2023 року ми відзначаємо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях.
В закладі пройшли онлайн-заняття до Дня захисників і захисниць. Вихованці прийняли участь в акції "Дякую тобі", мистецького проекту до Дня захисників та захисниць України

08.09.2023

На початку вересня 2023 року у нашому закладі відновився освітній процес з вихованцями у форматі дистаційного навчання. Під час освітньої діяльності вихованцям будуть надаватися завдання з різноманітних освітніх напрямків, проводитись онлайн-заняття.
Щиро радіємо зустрічі у дистаційному форматі з дошкільнятами. Дуже раді зворотньому зв'язку. Дякуємо батькам за активність!

01.09.2023

День знань в Новопокровському ЗДО (ясла-садок) пройшов в онлайн-форматі. Заняття на тему "Україна в моєму серці " пройшло у молодших, середній, старших групах. Діти поновили свої знання про українську символіку, повторили правила мінної безпеки, танцювали та виконували цікаві завдання. Дякуємо батькам за активність!

23.08.2023

День Державного прапора України
23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ. Символ нашої української ідентичності. Символ боротьби за волю.

14.07.2023

Адміністрація та колектив закладу висловлюють щиру подяку Дмитру Порфірову і Костянтину Власову за подаровані комп'ютер і ноутбук! Велика вдячність Олександру Рало за допомогу в отриманні такої необхідної оргтехніки для освітнього закладу! Бажаємо процвітання, добра, благополуччя, гармонії, щастя та миру! Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну!

06.07.2023

Всесві́тній день поцілу́нків — неофіційне свято, придумане в XIX столітті у Великій Британії, а 20 років тому було затверджено Організацією Об'єднаних Націй. Святкується щорічно 6 липня. Поцілуйте рідних!

21.04.2023

З 17 по 21 квітня в закладі пройшов тиждень безпеки

30.03.2023

В умовах воєнного стану проведення нарад, а особливо педагогічних, є обов’язковою умовою функціонування закладу. Сьогодні, як ніколи важливим є обговорення професійних проблем задля їх вирішення і подолання.
30.03.2023 року педагогічний колектив нашого закладу зібрався на черговій педраді в закладі, деякі педагоги приєдналися онлайн.
Проблеми дистанційного навчання під час воєнного стану, формування естетичного ставлення у дошкільників до світу мистецтва засобами образотворчої діяльності, види зображувальної діяльності, їх характеристика, вирішення завдань естетичного виховання у музичній діяльності дітей, розвиток художньо-графічних умінь дошкільників за допомогою технік зображувальної діяльності, охорони праці та безпеки життєдіяльності освітнього процесу в даний період, особливості підвищення кваліфікації в умовах воєнного стану – такі питання розглядалися на засіданні педради.
Також піднімалось питання щодо дотримання санітарних вимог під час проведення онлайн-занять.
З даних питань були ухвалені відповідні рішення.

08.03.2023

Колектив Новопокровського ЗДО (ясла-садок) вітає всіх жінок та дівчат з святом весни, тепла, ніжності і любові, з 8 березня!

01.03.2023

Новопокровський ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради приєднався до флешмобу "Добро переможе" до Заняття доброти.

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка