03.10.2021

Колектив Новопокровського ЗДО вміє не тільки гарно працювати, але й активно відпочивати! Щиро вдячні Первинній профспілковий організації за фінансову допомогу в організації екскурсії до старовинним садибам Харківщини

27.09.2021

Привітали з професійним святом співробітників Новопокровського закладу дошкільної освіти начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новопокровської селищної ради Царевська Евеліна Олександрівна та перший заступник Новопокровського селищного голови Маковецький Владислав Вікторович та нагородили колектив Новопокровського ЗДО за багаторічну самовіддану працю у справі виховання дітей дошкільного віку, вагомий внесок у розвиток освіти Новопокровської громади та з нагоди всеукраїнського дня Дошкілля

27.09.2021

У Новопокровському ЗДО пройшов святковий концерт до дня Дошкілля

01.09.2021

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено.
Перший осінній день — особливий та урочистий для кожного, передусім для дітей. Щоб день знань у дитячому садку був цікавий для всіх вікових категорій та груп, заздалегідь готувалися і вихователі, і діти, і батьки. Цього святкового дня для дошкільників та їхніх батьків була підготовлена цікава розвага, влаштована у дитячому садку. Казкова Маша дискутувала щодо того, яку цінність мають знання, як важливо бути допитливим та старанним. А дошкільники приймали участь урізноманітних конкурсах, рухливих іграх і веселих таночках, читали вірші, співали пісні.
Свято є свято, і на ньому було радісно і цікаво

28.08.2021

У Новопокровському будинку культури Новопокровської селищної ради освітяни громади зібралися на традиційний серпневий діалог – конференцію педагогічних працівників «Підсумки діяльності закладів освіти в 2020/2021 навчальному році та завдання Нової української школи на 2021/2022 навчальний рік».
Голова Новопокровської селищної ради Олена Слабінська та начальник відділу освіти, культури і спорту Евеліна Царевська відзначили Подяками Новопокровської селищної ради кращих педагогів громади. Грамотами за сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності були нагороджені практичний психолог Проскурніна Ганна Олександрівна, музичний керівник Степанова Ольга Іванівна, вихователь Головач Марина Юріївна
Новопокровський ЗДО презентував відеоролік з підсумками діяльності закладу у 2020/2021 навчальному році та перспективами розвитку закладу у новому 2021/2022 навчальному ріці. Вихованці закладу прийняли участь у святому концерті.

02.08.2021

Вихователі разом з батьками готують дитячі майданчики до нового учбового року. Дякуємо нашим батькам за таку красу!

28.07.2021

Вихованка середньої інклюзивної групи "Бджілка" Новопокровського ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради Грабар Поліна з малюнком "Підводний світ " зайняла 2 місце в Українському конкурсі малюнка "Я дитина! Я малюю!"-2021. Асистент вихователя Кадук Наталія Павлівна отримала подяку за підготовку та мотивацію вихованки, за заохочення та розвиток її творчих здібностей від благодійної організації Благодійний фонд "Допомога справою". Вітаємо з перемогою та пишаємось вами!

20.06.2021

20 червня відзначається день, присвячений всім татам світу. У цей день згадують про важливість батьківського виховання для дитини. Тато грає дуже важливу роль в житті малюка і вчить його багатьом речам, яким не може навчити мама. У цей день варто привітати всіх чоловіків, які є батьками, а також подякувати своїм татам. Малята всіх груп привітали своїх татусів зі святом

11.06.2021

Яскравим підсумком тижня здоров'я в закладі стали спортивні розваги "Веселі старти", які пройшли у всіх вікових групах. Діти отримали заряд бадьорості на ціле літо!

10.06.2021

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку у Новопокровському ЗДО з 7 по 11 червня проходить тиждень здоров'я.

26.05.2021

Вихованці Новопокровського ЗДО під керівництвом музкерівника Степанової Ольги Іванівни прийняли участь в концертно-розважальній програмі, присвяченій дню захисту дітей біля будинку Культури с.Новопокровка

01.06.2021

Де́нь за́хисту діте́й в Україні відзначається щорічно з 1 червня 1998. В Новопокровському ЗДО традиційно в цей день проходять спортивні розваги у всіх вікових групах. Сьогодні діти співали, танцювали, розповідали вірші, багато грали в цікаві активні ігри. Наші маленькі вихованці отримали заряд бадьорості та море позитивних емоцій!

26.05.2021

В старшій групі "Сонечко" пройшов випускний бал в стилі "Оскар", 18 випускників закладу підуть восени до школи. Випустили групу вихователі Максименко Людмила Анатоліївна, Пузікова Наталія Михайлівна, помічник вихователя Агаркова Наталія Олександрівна, музкерівник Степанова Ольга Іванівна. Дякуємо педагогам, батькам, вихованцям за чудове свято! В добру путь і в добрий час!

20.05.2021

В середніх групах "Веселка" та "Бджілка" пройшли розваги до всесвітнього дня вишиванки

15.05.2021

У всіх вікових групах пройшли заняття, присвячені Міжнародному дню сім'ї

13.05.2021

Співробітники закладу та вихованці Новопокровського ЗДО відвідали мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та прийняли участь у святковому концерті

12.05.2021

Новопокровський ЗДО (ясла-садок) висловлює велику подяку родині Троніних за спонсорську допомогу у вигляді розсади квітів для клумб дитячого садка

11.05.2021

В закладі пройшли розваги до дня Перемоги

08.05.2021

Новопокровський ЗДО прийняв участь в V Міжнародному конкурсі сучасних мистецтв Art Prima Fest відразу в 5 номінаціях і отримав 4 перших та 1 друге місце! Вітаємо дітей, батьків та співробітників закладу з перемогою! Номінація "Театральне мистецтво" І місце - Колодяжна Валерія старша група "Сонечко", Трофімов Кирило старша група "Сонечко", Данильченко Михайло середня група "Веселка". Номінація "Естрадний вокал (соло)" в ІІ молодшій категорії - І місце Колодяжна Валерія, старша група "Сонечко", ІІ місце Кротова Анна, старша група "Сонечко" . Номінація "Хореографічне мистецтво. Сучасна хореографія" молодша І група - І місце колектив Новопокровського ЗДО (Степанова Марія, Сітнікова Вікторія, Черкашина Лаура молодша група "Капітошка", Сітнікова Дар'я, Рало Маргарита, Степанова Дар'я старша група "Сонечко"), старша категорія І місце колектив Новопокровського ЗДО (Древаль Олена Миколаївна, Максименко Людмила Анатоліївна, Карасьова Олена Василівна, Мішньова Олена Олександрівна, Проскурніна Ганна Олександрівна, Шенкевич Ірина Василівна, Демішенко Євгенія Юріївна, Левинсон Тетяна Миколаївна). Художний керівник - Степанова Ольга Іванівна.

06.05.2021

В рамках щорічної акції "За чисте довкілля" та до дня благоустрою територій населених пунктів співробітниками Новопокровського ЗДО була прибрана територія закладу

30.04.2021

В групах пройшли розваги до Великодня

28.04.2021

На Фейсбуці нас можна знайти за адресою 

www.facebook.com/groups/487179092719472/

28.04.2021

Інформація для батьків

19.04.2021

Заклад традиційно прийняв участь в ІІІ Міжнародному занятті та отримав електронний сертифікат учасника Міжнародного заняття доброти. Всього 1-2 березня в рамках заходу було проведено 8864 заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин у 2136 закладах дошкільної освіти. Разом ми робимо цей світ добрішим!

18.04.2021

Праця в природі - важливий компонент освітнього процесу дітей дошкільного віку. З цією метою на майданчику кожної групи були створені невеличкі городи. Діти, разом з вихователями, висадили різні овочі, вчаться доглядати за ними, спостерігають їх розвиток та ріст.

13.04.2021

Благодійний фонд Дмитра Шенцева завез до дитсадка чергову партію антисептиків та дезинфекторів. Велика подяка під батьків та співробітників закладу!

05.04.2021

Новопокровський ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради ЄДИНИЙ заклад Чугуївського району, який прийняв участь в VІ Всеукраїнській благодійній акції «Наppy Мяу для Мурчика»! Щиро дякуємо нашим батькам та співробітникам закладу за те, що не залишилися осторонь!

01.04.2021

В середніх групах 🌈 пройшла розваги до дня сміху. Діти розказували гуморески, розігрували смішні сценки, приймали участь у цікавих естафетах, співали та тацювали разом з веселими клоунами.

31.03.2021

В старшій групі "Сонечко" пройшла розвага, присвячена тижню екології. Бешкетник Петрик П'яточкин разом з дітьми вчився як поводити себе серед природи, берегти та охороняти її.

31.03.2021

Підведенні підсумки конкурсу "Кращий природознавчий осередок", приурочений до тижня екології. Перше місце зайняла група раннього віку "Карапузи" вихователь Шитєєва Людмила Іванівна

31.03.2021

Старша медична сестра Карасьова Олена Василівна та завгосп Мішньова Олена Олександрівна отримали сертифікати про проходження онлайн курсу "Вимоги українського законодавства щодо впровадження системи НАССР"

23-26.03.2021

В закладі традиційно пройшов тематичний тиждень «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав своє направлення. В усіх вікових групах закладу педагоги протягом тижня створили атмосферу творчості, зацікавленості, невимушеності, експериментування, емоційного переживання, що сприяє колірному відкриттю у дітей. Вихователі впровадили в практику роботи елементи кольоротерапії, використали педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, креативності.

23.03.2021

У   2020-2021 навчальному році в ЗДО підлягали атестації  наступні педагогічні працівники закладу:

Шитєєва Л.І.., вихователь, підтвердження раніше присвоєного 11 тарифного розряду 

АпанасенкоМ.О.., вихователь, що претендувала на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Проскурніна Г.О.,практичний психолог, що претендувала на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Упродовж вивчення системи роботи педагогів члени атестаційної комісії відмітили високий рівень професіоналізму педагогів ,їхні  досягнення у розвитку пізнавальної активності дітей і вихованні у них самостійності. 

           Таким чином, за результати атестації у 2020 -2021 навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії від 23.03.2021 року, протокол № 3 прийнято рішення: 

 

  1. Вихователь Шитєєва Л.І. відповідає займаній посаді, раніше присвоєному 11 тарифному розряду;

  2. Вихователь Апанасенко М.О. відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну  категорію «спеціаліст другої категорії» 

  3. Практичний психолог Проскурніна Г.О. відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну  категорію «спеціаліст другої категорії»

19.03.2021

В закладі пройшли розваги у молодшій та середніх групах до дня Землі. Дітки дізнались про те, як зберегти Землю від шкідливих впливів, як сортувати сміття, про охорону природи.

05.03.2021

В старшій групі "Сонечко" пройшло театралізоване свято до міжнародного жіночого дня за мотивами казки Г.Х.Андерсона "Дюймовочка"

01-04.03.2021

Пройшли яскраві святкові ранки до міжнародного жіночого дня у всіх вікових групах

02.03.2021

1 та 2 березня заклад прийняв участь (молодша группа "Капітошка" вихователь Древаль Олена Миколаївна, середня група "Веселка" вихователь Головач Марина Юріївна, середня група "Бджілка" вихователь Смик Лідія Іванівна, старша група "Сонечко" вихователь Максименко Людмила Анатоліївна) у III Всеукраїнському занятті доброти, що запропоноване було БФ «Щаслива лапа». Метою заняття було формування у дітей гуманного ставлення до тварин. Дітям було дуже цікаво, малюки закріпили знання як дбати про чотирилапих друзів!

25.02.2021

Завдяки фінансовій допомозі батьків вихованців Новопокровського ЗДО (ясла-садок) Новопокровської селищної ради було закуплено 8 кг корму для собак "Клуб 4 лапи". Заклад прийняв участь у VI Всеукраїнській акції "Happy Мяу для Мурчика" та передав корм до притулку для тварин, який утримує волонтер Фоміна Юлія у смт.Новопокровка.

24.02.2021

Вихователь Смик Лідія Іванівна провела відкрите заняття в середній групі "Бджілка" з ознайомлення з соціумом на тему " Моя Батьківщина - єдина Україна" з використанням технології Софії Русової

23.02.2021

Вихователь Головач Марина Юріївна провела відкрите заняття у середній групі "Веселка" з логіко-математичного розвитку з використанням ігр В.Воскобовича

17.02.2021

Вихователь Максименко Людмила Анатоліївна провела відкрите інтегроване заняття з ознайомлення з довкіллям та розвитку зв'язного мовлення з використанням схем на тему "Право на медичну допомогу"

11-15.02.2021

На переході від зими до весни український народ святкує Стрітення. Вже стало традицією проведення свята в ЗДО. Тематичні розваги пройшли у всіх вікових групах.

 

11.02.2021

Вихователь Торохтій Зоя Василівна провела заняття в молодшій групі "Капітошка" з використанням пісочної терапії на тему "Подорож до Пісочної країни"

10.02.2021

Музичний керівник Степанова Ольга Іванівна провела відкрите музичне заняття з використанням методики Карла Орфа в старшій групі "Сонечко" на тему "Зимова фантазія"

10.02.2021

Вихователь Серікова Людмила Олексіївна провела відкрите заняття з сенсорного виховання дітей в педагогічній спадщині Марії Мантесорі в групі раннього віку "Ромашка" на тему "В гостях у лісових звірів".

05.02.2021

Вихователь Древаль Олена Миколаївна з дітьми молодшої групи "Капітошка" провела відкрите інтегроване заняття з розвитку мовлення з використанням кола Луллія на тему "В пошуках рукавички".

02.02.2021
Наш заклад змінив назву, тепер ми: Комунальний заклад "Новопокровський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)" Новопокровської селищної ради Чугуївського району Харківської області

18-24.12.2020

В групах пройшли свята за участю діда Мороза та Снігуроньки

22.12.2020

Вихованці та батьки дошкільного закладу дуже вдячні за смачні подарунки директору ПрАТ "Укргазвидобуток" Махновцю Володимиру Петровичу

 


18.12.2020

До діточок завітав з подарунками святий Миколай

 

12.10.2020

У садочку пройшла розвага "Свято осені"

 

12.10.2020

Розвага до дня захисника України в старшій групі "Сонечко"

03.10.2020

Почесними грамотами з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля були нагороджені співробітники закладу за сумлінну багаторічну працю та високу професійну майстерність.

04.2020

Упродовж вивчення системи роботи педагогів члени атестаційної комісії відмітили високий рівень професіоналізму вихователів, їх  досягнення у розвитку пізнавальної активності дітей і вихованні у них самостійності. Таким чином, за результати атестації у 2019-2020 навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії прийнято рішення:  про відповідність займаній посаді і раніше присвоєному 11 тарифному розряду вихователю Серіковій Людмилі Олексіївні, про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню  «вихователь - методист» вихователю Смик Лідії Іванівні, про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню  «старший вихователь» вихователю  - методисту Борець Тетяні Володимирівні, про присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» вихователям Головач Марині Юріївні,  Древаль Олені Миколаївні, Максименко Людмилі Іванівні, про присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії» музичному керівнику Степановій Ользі Іванівні, присвоєння педагогічного знання "вихователь-методист" Головач Марині Юріївні,  Древаль Олені Миколаївні.

11.03.2020

Заклад працює в дистанційному режимі.

02-06.03.2020

 В закладі відбулися  ранки присвячені прекрасному жіночому святу  Весни. 

02.03.2020

 Вихователі Пузікова Н.М., Максимекно Ю.С. і Торохтій З.В. провели ІІ Всеукраїнське заняття доброти для дітей дошкільного віку "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

28.02.2020

У всіх групах закладу старша медсестра Карасьова Олена Василівна провела бесіди з дітьми, батьками, співробітниками на тему "Як знизити ризики інфікування на короновірус".

21.02.2020

У всіх групах закладу пройшли заходи, присвячені  дню української писемності та мови.

14.02.2020

З метою ознайомити і розширити знання вихованців про святкування свята Стрітення в Україні, відродження календарно-обрядових звичаїв нашого народу, виховування любові до народних звичаїв в садочку пройшла розвага Стрітення – зима зустрілася  з весною.

27.01.2020

Вихователь Головач Марина Юріївна провела відкритий показ інтегрованого заняття  для педагогів закладу  в молодшій групі "Веселка" на тему "З вогнем жартувати небезпечно".

22.01.2020

Показали взаємодію вихователя та  музкерівника в патріотичному вихованні старших дошкільників під час проведення тематичної розваги до дня Соборності України в старшій групі "Капітошка" вихователь Древаль Олена Миколаївна та музкерівник Степанова Ольга Іванівна.

20-27.12.2019

Педагогічний колектив влаштував для малюків справжню зимову казку з дідом Морозом та Снігуронькою.

27.12.2019

Підведені ітоги  виставки поробок  "Букет замість ялиночки".

19.12.2019

Яскраво пройшло свято "Святий Миколай до нас у гості завітав". Усі вихованці отримали солодкі  подарунки.

21.11.2019

До Дня Гідності та Свободи вихователі закладу провели тематичні заняття з патріотичного виховання. В середній група "Сонечко" Пузікова Н.М. провела заняття "Наша Батьківщина - рідна Україна". В старшій групі "Бджілка" Смик Л.І. провела "У рідній країні нам радісно жити, ми будем захищати її і любити". В старшій групі "Капітошка" Древаль О.М. провела заняття на тему "Вітчизна наша мила - Україна"

14.11.2019

Вихователь Максименко Л.А. провела спортивну розвагу в середній групі "Сонечко"

13.11.2019

Вихователь Древаль О.М. провела спортивні змагання в старшій групі "Капітошка"

13.11.2019

Вихователь Максименко Ю.С. провела спортивну розвагу в старшій групі "Бджілка"

13.11.2019

Вихователі Головач М.Ю. і Серікова Л.О. провели спортивне змагання "Ура, ура, ура, у джунглях дітвора" між молодшими групами "Веселка" та "Ромашка"

01.11.2019

Під час осінніх канікул в нашому дитячому садку пройшов, ставший вже традиційним, кольоровий тиждень.

25.10.2019

Підведені ітоги  виставки поробок  "Осінь золота".

23-25.10.2019

На протязі тиждня з вихованцями закладу розважалася "Осінь чарівниця"

11.10.2019.

Щороку 14 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в давнину дуже шанували козаки, а також День захисника України. В закладі  проведено тематичне свято «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати». 

08.10.2019

Центром громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено сьоме засідання Школи молодого керівника закладу дошкільної освіти за темою «Оцінка ефективності діяльності закладу дошкільної освіти». Під час засідання було розглянуто сучасні підходи до оцінки ефективності діяльності закладу дошкільної освіти; поглиблено знання керівників закладів дошкільної освіти щодо відстеження рівня розвитку дітей відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти; надано методичну допомогу з питань організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Вихователь Новопокровського ДНЗ Головач М.Ю. прийняла участь у засіданні та була нагороджена сертификатом на отримання грошовоъ винагороди  як лауреат ІІ (обласного) туру конкурсу "Кращий вихователь Харківщини -2019"

02.10.2019

Керівництво району в районному Будинку культури подякувало вчителям та вихователям від усієї чугуївської громади. Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков і голова райради Антон Бабієць відзначили подякою вихователя-методиста Борець Тетяну Володимирівну за сумлінну працю, високу професійну майстерність і вагомий внесок у виховання дітей.

 

27.09.2019

В дитячому садку відбувся святковий концерт до дня дошкілля. Заступник голови Чугуївської  районної державної адміністрації Волоцкова В.М. та начальник відділу освіти Бєлєвцова Т.В. нагородили співробітнків дитсадка почесними грамотами  та подяками за сумлінну працю та за високий професіоналізм.

27.09.2019

На базі Комунальної установи «Чугуївський районний інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської районної ради для асистентів вчителів та асистентів вихователів фахівцями ІРЦ асистент вихователя Кадук Н.П. та практичний психолог Проскурніна Г.О. прийняли участь в семінарі-практикумі на тему: «Організація роботи асистента вчителя та асистента вихователя в закладах освіти». Асистенти в колі однодумців обговорювали труднощі в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами: поділилися один з одним досвідом спілкування та налагодження контакту з дітьми, взаємодії з батьками та адміністрацією закладів освіти.

02.09.2019

Відбулося свято, присвячене дню знань. В гості до дітей завітали Баратіно з Мальвіною, Червона Шапочка, Карлсон,  принц з принцесами, які привітали дітлахів з початком учбового року.

30.08.2019

Вихователь Древаль Олена Миколаївна, під час проходження педагогічного форуму "Створення інноваційного освітнього простору в закладі освіти", презентувала освітянам району свій досвід роботи на тему "Розвиток творчих здібностей дітей засобами нетрадиційних технік аплікації".

30.08.2019

Напередодні нового навчального року на Чугуївщині пройшов педагогічний форум в районному Будинку культури. За підсумками огляду готовності закладів освіти до нового навчального року педагогічний колектив Новопокровського ДНЗ (ясла-садок) "Колобок" був нагороджений подякою відділу освіти.

23.08.2019

У районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. Перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков разом з головою районної ради Антоном Бабійцем він вручив почесну грамоту вихователю Головач М.Ю..

21.08.2019

Колектив Новопокровского ДНЗ  вiтає помiчника кухаря Сєрiкову Зою Василiвну з ювiлеєм 60-рiччям! Хай дорога життя і далі буде спокійною й доброю, нехай не тривожать душу смутку і біди, хай в двері стукає лише радість і щастя, нехай поруч будуть улюблені люди, нехай за вікном світить яскраве сонце удачі.

25-30.05.2019

Відбулися випускні бали в  групах "Веселка" та "Капітошка". До школи підуть 54 випускника дитячого садка.

17.05.2019

Свято "Таланти третього тисячоліття" пройшло у новому форматі "PROFFI PRIZE". Марина Юріївна Головач, вихователь Новопокровського ДНЗ, була нагороджена Грамотою за перемогу (3 мiсце) у обласному конкурсі "Кращий вихователь Харківщини". Отримала головну відзнаку – спеціальну статуетку у номінаціi «Професіонал та новатор року" 

16.05.2019

Співробітники та вихованці дитячого закладу приєдналися до дня вишиванки.

08.05.2019

Педагоги разом з вихованцями підготували святковий концерт присвячений дню Перемоги.

 24.04.2019

 У березні-квітні 2019 року було проведено  обласний  конкурс «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році Лауреатом конкурсу в номінації «Досвідчений вихователь» за результатами трьох етапів змагання визначено: Головач М.Ю., вихователя Новопокровського ДНЗ (ясел-садка)     «Колобок»  – ІІІ місце. Вітаємо Марину Юріївну з перемогою в конкурсі та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 

24.04.2019

 Вихователь Торохтій З.В. провела відкритий показ заняття для педагогів закладу  з логіко-математичного розвитку в старшій групі "Капітошка" та тему "Скринька з сюзпризом"

18.04.2019

 Вихователь Апанасенко М.О. провела відкритий показ заняття для педагогів закладу з художньо-продуктивної діяльності в старшій групі "Веселка" та тему "День народження"

27.03.2019

Відбувся майстер - клас для музичних керівників і вихователів дошкільних навчальних закладів Чугуївського району на тему: "Нетрадиційні методи і прийоми розвитку творчих здібностей в процесі музичного виховання дошкільників".  

 

27.03.2019

Упродовж вивчення системи роботи педагога члени атестаційної комісії відмітили високий рівень професіоналізму вихователя, її  досягнення у розвитку пізнавальної активності дітей і вихованні у них самостійності. Таким чином, за результати атестації у 2018-2019навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії від 21.03.2019 року, протокол № 3 прийнято рішення: вихователь Максименко Ю.С. відповідає займаній посаді, присвоїти  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст першої категорії»

07.03.2019

Підведені ітоги  виставки поробок з покидькового матеріалу,  присвяченій 8 березня.

01-07.03.2019

 В закладі відбулися  ранки присвячені прекрасному жіночому святу  Весни. 

 01.03.2019

Відбулися батьківські збори за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової та заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідії Волосенко. У закладі виховується 140 дітей у групах раннього та дошкільного віку. Освітній процес забезпечують 14 педагогічних працівників з відповідною фаховою освітою. Вони, як зазначила керівник ДНЗ Світлана Маслова, звітуючи перед батьками про роботу, повністю забезпечують виконання Державних стандартів початкової освіти, беруть участь у всіх заходах, які проводить відділ освіти  райдержадміністрації та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Перед присутніми виступила також заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. Вона підкреслила, що розвиток дошкільної освіти залишається одним з пріоритетних напрямків державної політики. У 2018 році для потреб освітньої галузі було залучено з усіх джерел фінансування понад 87 млн. грн., завдяки чому у навчальних закладах покращилася матеріально-технічна база, придбано нове обладнання та комп’ютерну техніку. Важливим чинником у зміцненні здоров’я дошкільнят є організація збалансованого харчування, тому дане питання райдержадміністрація тримає на контролі. Валентина Михайлівна подякувала педагогічному колективу на чолі з досвідченим керівником за злагоджену роботу у вихованні дітей, відповіла на всі запитання присутніх, привітала жінок з початком весни та вручила грамоти за сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня вихователям Зої Торохтій, Лідії Смик, Марині Апанасенко, завідувачу господарством Олені Мішньовій та старшій медичній сестрі Олені Карасьовій.

01.03.2019

 Вихователі Головач М.Ю. і Торохтій З.В. провели всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

13 - 15.02.2019

З метою ознайомити і розширити знання вихованців про святкування свята Стрітення в Україні; відродження календарно-обрядових звичаїв нашого народу; виховування любові до народних звичаїв в садочку 15 лютого – зима зустрілася  з весною.

22-28.12.2018

Педагогічний колектив влаштував для малюків справжню зимову казку з дідом Морозом та Снігуронькою.

28.12.2018

Підведені ітоги  виставки  "Новорічний вернісаж".

19.12.2018

За доброю традицією голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин у передноворічне свято Миколая, яке так люблять дітлахи, прагне привітати якомога більше юних мешканців району. Ось і сьогодні він разом з відомим підприємцем-меценатом Олександром Зачепилом та депутатом райради Олексієм Авдєєвим побував у нашому садочку, де поспілкувався з малюками, їх наставниками та батьками. «Ви завжди дуже милі та життєрадісні, проте сьогодні – у чудовому вбранні – просто неперевершені! – звернувся до вихованців дитсадка «Колобок» у Новопокровці очільник району. – Ви – наше майбутнє, і ми всі разом – держава, місцева громада – робимо все можливе, аби виховати підростаюче покоління розумним, щиросердним, гармонійно розвиненим. Тож не хворійте, слухайтесь та шануйте старших, досягайте значних висот у навчанні і радуйте батьків, вихователів і оточуючих». Від голови облдержадміністрації Юлії Світличної, себе особисто та Олександра Зачепила Микола Шошин подарував колективу дитсадка ноутбук, а Олексій Авдєєв – солодощі. Вдячні дітлахи подякували поважним гостям цікавою тематичною композицією.

03.12.2018

З метою патріотичного виховання дітей в закладі проведено інформаційну компанію "Дякую захистникам", присвячену дню Збройних сил. Старші дошкільнята для військових виготовили поздоровлення зі святом.

21.11.2018

Вихователь Максименко Людмила Анатоліївна продемонструвала комплексне заняття з мовленнєвого розвитку для дітей молодшої групи на тему: "Мандрівка до казкового лісу".

07.11.2018

Волонтери від організації "ЧистоПокровка" подарували кожній групі бокси для збору макулатури з метою усвідомлення дітьми необхідності дбайливого ставлення до прородного ресурсу.  

02.11.2018

Вихователь Древаль Олена Миколаївна продемонструвала інтегроване заняття з фінансово-економічної освіти дітей з використанням інноваційних технологій з дітьми старшої групи на тему: "Природні ресурси та дбайливе ставлення до них".

29.11.2018

Підведені ітоги  виставки поробок  "Осінь золота".

 

23-26.11.2018

На протязі тиждня з вихованцями закладу розважалася "Осінь чарівниця".

12.10.2018.

Щороку 14 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в давнину дуже шанували козаки, а також День захисника України. В закладі за участю батька Амосової Варі, вихованки групи «Веселка», проведено тематичне свято «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати». На обід діти смакували куліш, який приготували наші кухарі.

11.10.2018

Пройшло свято до 200-ліття Новопокровки

27.09.2018

В дитячому садку відбувся святковий концерт до дня дошкілля. Співробітники були нагороджені почесними грамотами  та подяками за сумлінну працю та за високий професіоналізм.

03.09.2018

Керівник району Микола Шошин відвідав Новопокровський дитячий садок «Колобок», де у невимушеній обстановці поспілкувався з дітлахами, їх батьками та вихователями. Завідувач дитсадка Світлана Маслова, а також батьки вихованців висловили голові райдержадміністрації щиру подяку за постійні увагу та підтримку у виховному та навчальному процесах. «Впевнено, крок за кроком, ми  рухаємося вперед, і ця позитивна динаміка особливо помітна за останні роки, тому ми очікуємо й сприяємо ще більш масштабним перетворенням, – відзначила Світлана Маслова.

«Голова облдержадміністрації Юлія Світлична приділяє величезну увагу розвитку інфраструктури, насамперед, у сільській місцевості, й вимагає такої ж активності на місцях, – наголосив у кінці розмови Микола Шошин. – Будемо поступово вирішувати питання, в тому числі облаштування вашого дитсадка енергозберігаючими вікнами».

Очільник району подарував дітям та вихователям сучасний плазменний телевізор.

03.09.2018

Відбулося свято, присвячене дню знань. В гості до дітей завітали Баратіно з Мальвіною, які принесли дітлахам золотий ключик до знань.

01.06.2018

У перший літній день, як і у всьому світі, вихованці та співробітники ДНЗ відзначили добре і радісне свято - День захисту дітей.

23-27.05.2018

Відбулися випускні бали в  групах "Ромашка" та "Бджілка". До школи підуть 48 випускників дитячого садка.

17.05.2018

Співробітники та вихованці дитячого закладу приєдналися до дня вишиванки.

14.05.-18.05.2018

В дитячому садку  пройшов тиждень безпеки життєдіяльності. До дня цивільного захисту 18 травня  була проведена виставка малюнків.

13.04.2018

Дитячому садку пройшли практичні тренування з евакуації учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайної ситуації із приміщення дошкільного навчального закладу.

31.03.2018

Знову волонтери  громадської організації "Чисто Покровка" провели з дітьми еко-естафети з сортування сміття.

27.03.2018

Вихователі Головач М.Ю. і Древаль О.М. серед  25 вихователів закладів дошкільної освіти району прийняли участь у тренінгу за програмою «Впевнений старт».
Під час тренінгу учасники ознайомилися з освітньою програмою «Впевнений старт», а також з методичними посібниками для вихователя, учнів та батьків.
Учасникам тренінгу були представлені інтерактивні презентації. Вихователі мали можливість випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».
Практичний блок тренінгу був спрямований на опрацювання та демонстрацію одного дня у старшій дошкільній групі. Учасники тренінгу працювали в групах і мали можливість прожити один із днів у ролі дитини і вихователя.
Усі учасники тренінгу відмітили, що програма «Впевнений старт» має такі переваги: чіткість структури, конкретність освітніх завдань кожного розділу, визнання пріоритетності гри як провідної діяльності дошкільника, наявність порад для батьків щодо розвитку дітей, можливість змістовного наповнення освітньої роботи з дітьми при здобутті ними дошкільної освіти через різні інші форми, передбачає свободу вихователів у виборі форм, методів, засобів у реалізації освітніх завдань. 

21.03.2018

За результатами атестації у 2017 -2018 навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії від 21.03.2018 року прийнято рішення:

1. Вихователь Головач М.Ю. відповідає займаній посаді, присвоїти  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст першої категорії»

2. Практичний психолог Амосова Т.Є., відповідає займаній посаді, присвоїти  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст другої категорії»  

3. За результатами вивчення діяльності, вихователь Торохтій З.В. заслуговує на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та раніше присвоєного педагогічного звання «вихователь - методист». Порушити клопотання перед атестаційною комісією II рівня відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації про підтвердження.

13.03.2018

Працівники Новопокровського ДНЗ "Колобок" відвідали святковий захід, організований Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки. Концерт української зірки, фіналістки телепроекту «Шанс», лауреатки «Золотої зірки Алли» на міжнародному конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі, учасниці талант-шоу «Голос країни» Міли Нітіч, які пройшли 13 березня. Талановита та чутєва співачка подарувала глядачам і ніжні, і запальні композиції, які створили особливу атмосферу любові та щирості.

 

12.03.2018

В середній групі "Веселка" пройшла виставка поробок "Казкова квітка", прясвячена Міжнародному жіночому дню. Всі участники отримали цінні подарунки.

07.03.2018.

В Новопокровському ДНЗ "Колобок" провели навчально-розважальній захід "Школа еко-героїв". Представники громадської огрганізації "Чисто Покровка" розповіли малюкам про сміттєву проблему, як вона негативно впливає на нас та довкілля, про величезну кількість пластикових відходів у морях та океанах, про те як бідолашні морські тварини,риби та птахи страждають від цього. Вчилися як поводитися з відходами, щоб вони не шкодили Природі. Під час естафети сортували пластик, скло, метал та папір в яскраві коробки. Проводили досліди з водою та дрібними шматочками пластику, пластмаси та поліетелену, щоб показати, що відбувається зі сміттям в океані і чому морські мешканці сприймають пластик як їжу. І звісно ж переглядали тематичні мультфільми та роздивлялися фото які корисні речі виготовляють з вторсировини.

06.03.2018

Працівники Новопокровського ДНЗ "Колобок" відвідали святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня у приміщенні Чугуївського районного будинку культури.

Народний депутат України Шенцев Д.О., голова Чугуївської районної ради Бабієць А.А. та голова Чугуївської районної державної адміністрації Шошин М.М. привітали жінок району  з наступаючим святом, побажали  гарного весняного настрою, міцного здоров’я, щастя, кохання, родинного благополуччя,  миру та злагоди.

06.03.2018

 В закладі відбулися  ранки присвячені прекрасному жіночому святу  Весни.

27.02.2018

Вихователь Торохтій Зоя Василівна провела гру-заняття з пісочної терапії "Планета тварин".

12.02.2018.

 Колектив закладу знову висловлює подяку сім`ї Арсенія Рудавіна за казкове оформлення приміщень дитячого садочка.

22.01.2018

Вихователь Головач Марина Юріївна провела заняття з пізнавального розвитку в середній групі на тему "Мандрівка в минуле крісла".

22-29.12.2017

Педагогічний колектив влаштував для малюків справжню зимову казку з дідом Морозом та Снігуронькою.

29.12.2017

Підведені ітоги  виставки  "Новорічна казка".

19.12.2017

Найулюбленіше свято дітей – свято Миколая ,свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. У довгоочікуваний     день зустрічі з мріями  в дитячий садок з подарунками та солодощами завітали голова райдержадміністрації Микола Миколайович Шошин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Владиславівна Бєлєвцова, голова селищної ради Володимир Дмитрович Подколзін. Вихователі привітали малюків театралізованою казковою виставою про Святого Миколая.

18.12.2017.

 Колектив закладу висловлює подяку сім`ї Арсенія Рудавіна (вихованця середньої  групи «Капітошка») за казкове оформлення приміщення дитячого садочка.

15.12.2017.

Шановні батьки, дозвольте висловити  величезну вдячність за Ваш щедрий  внесок у підтримці сімей на сході.  Завдяки таким чуйним людям, діти отримають подарунки від Святого Миколая. Ваша допомога – це неоціненний внесок, а також відчутна підтримка знедолених і нужденних. Надаючи допомогу, Ви не просто даруєте матеріальні цінності, але й даєте радість і надію на краще життя. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, процвітання і якнайбільше тепла на Вашому життєвому шляху.

07.12.2017

Вихователь Торохтій Зоя Василівна провела гру-заняття з пісочної терапії "Ліс, галявина та їх мешканці".

 

30.11.2017

Вихователь Торохтій Зоя Василівна поділилася досвідом з колегами стосовно патріотичного виховання дошкільників.

Зоя Василівна продемонструвала заняття з народознавства з дітьми середньоїї групи на тему: "Україна - рідний край".

29.11.2017

Вихователь Максименко Юлія Сергіївна провела спортивні змагання "Веселі старти" в старшій групі "Бджілка"

28.11.2017

Вихователі Апанасенко М.О., Максименко Ю.С., Пузікова Н.М. отримали сертифікати про проходження навчально-практичного семінару "Садочок - простір дружній до дитини" в рамках програми "Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України" за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

21.11.2017

Вихователь Максименко Людмила Анатоліївна провела спортивні змагання в старшій групі "Бджілка"

21.11.2017

Вихователь Серікова Людмила Олексіївна провела родинне спортивне змагання в старшій групі "Ромашка"

10.11.2017

На протязі тиждня з вихованцями закладу розважалася "Осінь чарівниця".

09.11.2017

Підведені ітоги  виставки сімейної та дитячої творчості  "Багряна осінь".

01.11.2017

Вихователь Головач М.Ю. відвідала 48-му обласну тематичну виставку ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування життєвої компетентності дошкільника через гру як основну діяльність», організаторами якої є Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківська академія неперервної освіти. Освітяни Харківщини мали можливість ознайомитися з досвідом упровадження ігрових технологій та педагогічних інновацій на заняттях з дошкільнятами, сучасними підходами до фізичного, соціально-емоційного та пізнавального розвитку дитини через гру.
Активно пройшли інтерактивні заходи: «круглі столи», майстер-класи, методичні квести, ділові ігри з питань реалізації завдань щодо розвитку життєвої компетентності дітей, створення ефективної системи методичної роботи з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти.

27.10.2017

Під час осінніх канікул в нашому дитячому садку пройшов, ставший вже традиційним, кольоровий тиждень.

13 .10.2017.

Щороку 14 жовтня українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в давнину дуже шанували козаки, а також День захисника України. Це чудова нагода розповісти дошкільникам про традиції запорожців, дати змогу проявити свої сили та спритність у різних випробуваннях. В закладі за участю батька Амосової Варі, вихованки групи «Веселка», проведено тематичне свято «Козаками хочемо ми стати, рідну Україну захищати». На обід діти смакували куліш, який приготували наші кухарі.

1.10.2017.

Колектив відзначив День працівників освіти подорожуючи  мальовничою  Полтавщиною. Незабутні екскурсії у місця, де народився і жив Микола Гоголь; національний музей – заповідник гончарства і галерея кераміки просто неба це  справжнє свято.

27.09.2017

З нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля в закладі відбувся концерт за участю вихованців і працівників. Пам`ятаймо, що, виховуючи дітей, ми творимо Всесвіт – прекрасний, таємничий і безмежний! Зі святом вас, світлі чарівники – фахівці дошкільної країни!

01.09.2017

 Відбулося свято, присвячене дню знань. 

28.08.2017

Вихователі Максименко Ю.С. і Пузікова Н.М. прийняли участь у 1 районному освітньому форуму: «Створення інноваційного освітнього простору нової української школи в умовах реформування загальної середньої освіти». Максименко Ю.С. провела майстер-клас "Лялька - персона"

25.05.2017

Вихованці групи "Сонечко" зняли останній фільм у своєму дошкільному житті.

18.05.2017

Співробітники та вихованці дитячого закладу приєдналися до дня вишиванки.

05.05.2017

Педагоги разом з вихованцями підготували святковий концерт присвячений дню Перемоги.

10-14.04.2017

В дитячому закладі проведено «Тиждень безпеки дитини». Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

31.03.2017

Під час проведення екологічного тиждня в дитячому садку відбулася виставка та пройшли еко-естафети "Сортування відходів" за ініціативою батьків. Смоловік Анна і вихователі в цікавій та доступній дітям формі познайомили з другим "життям" відходів. 

29.03.2017

"Актори" середньої групи "Ромашка" для вихованців закладу показали театралізацію казки "Колобок". 

20.03.2017

Вихователь Пузікова Наталія Михайлівна поділилася досвідом з колегами стосовно екологічного вихованнія дошкільників.

Наталія Михайлівна продемонструвала заняття з ознайомлення з природним довкіллям дітей старшої групи на тему: "Моря - блакитні очі землі".

 

20.03.2017

За результатами атестації у 2016 -2017 навчальному році  та на підставі рішення атестаційної комісії від 17.03.2017 року прийнято рішення:

1. Вихователі  Максименко Л.А., Древаль О.М; музичний керівник Степанова О.І. відповідають займаній посаді, присвоїти  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст першої категорії»

2. Вихователь Максименко Ю.С., відповідає займаній посаді, присвоїти  кваліфікаційну  категорію «спеціаліст другої категорії»  

3. За результатами вивчення діяльності, вихователь Пузікова Н.М. заслуговує на присвоєння педагогічного звання «вихователь - методист». Порушити клопотання перед атестаційною комісією II рівня відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації про присвоєння педагогічного звання «вихователь - методист».

09.03.2017

 Вшановуємо Т.Г.Шевченка. Вихователі ознайомили дітей з дитячими роками, творчістю видатного українського поета Т.Шевченка.

 

09.03.2017

 Вихователі Апанасенко М.О. і Максименко Ю.С. взяли участь у навчально-практичному семінарі проекту "Садочок - простір дружній до дитини" Всеукраїнського фонду "Крок за кроком".

06.03.2017

 В закладі відбулися  ранки присвячені прекрасному жіночому святу  Весни. 

14.02.2017

Педагоги нашого закладу беруть участь у проекті "Садочок - дружній простір до дитини" організованому і проведеному Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" у межах реалізації програми "Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України", що реалізується у 2016-2017 роках Представництвом  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Вихователі Апанасенко М.О., Максименко Ю.С., Пузікова Н.М. прийняла участь у 2-денному семінарі для вихователів дошкільних навчальних закладів, який проводиться в рамках проекту «Садочок - дружній простір до дитини». Наступний етап реалізації проекту - проведення вихователями  занять з дітьми, протестованих на семінарі, та опрацювання отриманих результатів.

14.02.2017

Відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з дітьми молодшої групи "Капітошка". Вихователь Древаль Олена Миколаївна зацікавила малюків застосуванням конструктора Лего.

31.02.2017

У грудні-січні в дитячому садку Новопокровки проходив збір макулатури. За неповних два місяці було зібрано 270 кг паперу та картрну! а це 6 врятованих від вирубки дерев і додаткові 557 грн на благоустрій дитячого садка! Було прийнято рішенн купити фарбу для забору. спасибі всім, хто брав участь! Не викидайте папір в сміття. Зрерігайте і здавайте на переработку!

16.01.2017

Підведені ітоги  фотовиставки  "Ми зі спортом дружимо, зростаємо здоровими та дужими".

23-29.12.2016

Педагогічний колектив влаштував для малюків справжню зимову казку з дідом Морозом та Снігуронькою. Діти отримали подарунки від Голови Чугуївської районної державної адміністрації М.Шошина і Голови Чугуївської районної ради А.Бабієць.

19.12.2016

Яскраво пройшло свято "Святий Миколай до нас у гості завітав". Усі дітлахи отримали подарунки.

09.12.2016

В другій молодшій групі "Веселка" відбулася спортивна розвага "Казкова мандрівка на паровозі".

05.11.2016

В першій молодшій групі "Карапузи" відбулася спортивна розвага "Карлсон в гостях у дітей".

02.12.2016

Закінчився етап реалізації проекту "Вчимося жити разом". Були проведені 12 занять  вихователями  з дітьми середніх і старшої групи та опрацюванні отриманні результати.

28.11.2016

В молодшій групі "Капітошка" пройшло свято добра, любові та ввічливості.

31.10.2016

На протязі тиждня з вихованцями закладу розважалася "Осінь чарівниця". Цій казковій порі року була присвячена виставка поробок сімейної та дитячої творчості.

28.10.2016

Під час осінніх канікул в нашому дитячому садку пройшов, ставший вже традиційним, кольоровий тиждень.

20.10.2016

Педагоги нашого закладу беруть участь у проєкті "Вчимося жити разом" створенному за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Проєкт є складовою ініціативи ЄС під назвою "Діти Миру". Компонент проєкту "Вчимося жити разом", що передбачає освіту на основі життєвих навичок, реалізує Дитячий фонд "Здоров'я через освіту".

Вихователь Головач М.Ю. прийняла участь у 3-денному тренінгу для вихователів дошкільних навчальних закладів, який проводиться в рамках проекту «Вчимося жити разом». Наступний етап реалізації проекту - проведення вихователями  занять з дітьми, протестованих на тренінгу, та опрацювання отриманих результатів.

13.10.2016

Підведені ітоги  виставки сімейної та дитячої творчості до дня захистника України "Світ очима дітей".

27.09.2016

З днем дошкілля колектив ДНЗ привітали Волоцкова В.М.,заступник голови райдержадміністрації, Бєлєвцова Т.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації,

Алексенко Н.Г., голова районної Ради профспілки працівників освіти, секретар Новопокровської селищної ради Деговцова І.П.  Музичний керівник Степанова О.І., вихователь Максименко Л.А., завхоз Третякова О.О., помічник вихователя Левінсон Т.М. були нагороджені почесними грамотами  за сумлінну працю та з нагоди свята Дня дошкілля.

 

15.09.2016

Пройшов конкурс на найкреативнішу шпаківню в молодшій групі "Веселка". Всі участники були нагороджені подарунками.

01.09.2016

Відбулося свято, присвячене дню знань. У гості до дітей завітали герої різних казок у виконанні вихователів ДНЗ.

03.08.2016

Підготовка ДНЗ до нового навчального року 2016-2017.

06.07.2016

Вихователь-методист  Борець Т.В. до ювілейного дня народження була нагороджена грамотами від Новопокровської селищної ради та районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

17.06.2016

В ДНЗ "Колобок" відбулася спортакіада, в якій прийняли участь співробітники та вихованці дитячого садка.  Переможці у всіх вікових категоріях отримали медалі.

08.06.2016

Завдяки районній організації профспілки працівників освіти і науки України  діти співробітників дитячого садка  разом з батьками до Дня захисту дітей безкоштовно подивились сучасну казку "Подорож на острів Небувалий" у кіноконцертному залі "Україна", підготовлену театром "Мадригал". Глядачам дуже сподобались  захопливі пригоди з піратами, феями, русалками і скелетами у поєднанні з яскравими декораціями, сучасною музикою і 3D проєкціями.

01.06.2016

У перший літній день, як і у всьому світі, вихованці та співробітники ДНЗ відзначили добре і радісне свято - День захисту дітей.

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка