Наша гордість

Основні досягнення:

 

Листопад 2021

Новопокровський ЗДО прийняв участь у VI Міжнародному конкурсі сучасного мистецтва Art prima fest. Діти старших груп у складі ансамблю "Сонячні промінчики" у номінації "Народний танець" в молодшій категорії під керівництвом музкерівника Степанової Ольги Іванівни стали лауреатами І ступеня, отримали дипломи, медалі та цінні подарунки

Вересень 2021

Нагороджен колектив Новопокровського ЗДО за багаторічну самовіддану працю у справі виховання дітей дошкільного віку, вагомий внесок у розвиток освіти Новопокровської громади та з нагоди всеукраїнського дня Дошкілля

У 2021 році заклад прийняв участь в V Міжнародному конкурсі сучасних мистецтв Art Prima Fest відразу в 5 номінаціях і отримав 4 перших та 1 друге місце

У 2021 році вихованка інклюзивної групи Грабар Поліна з малюнком "Підводний світ " зайняла 2 місце в Українському конкурсі малюнка "Я дитина! Я малюю!"-2021. Асистент вихователя Кадук Наталія Павлівна отримала подяку за підготовку та мотивацію вихованки, за заохочення та розвиток її творчих здібностей від благодійної організації Благодійний фонд "Допомога справою".

У 2021 році заклад отримав подяку за участь в VІ Всеукраїнській благодійній акції «Наppy Мяу для Мурчика»

У 2021 році заклад традиційно прийняв участь в ІІІ Міжнародному занятті та отримав електронний сертифікат учасника Міжнародного заняття доброти

У 2020 заклад отримав сертифікат участника "ІІ   Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

У 2019 році педагогічний колектив нагороджений подякою за якісну   підготовку закладу  освіти до нового 2019/2020 навчального року

 У 2019 році у  обласному  конкурсі «Кращий вихователь Харківщини»  Лауреатом конкурсу в номінації «Досвідчений вихователь» за результатами трьох етапів змагання визначено: Головач М.Ю., вихователя Новопокровського ДНЗ (ясел-садка)     «Колобок»  – ІІІ місце. 

У 2019 заклад отримав сертифікат участника  всеукраїнського заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

У 2018 році педагогічний колектив нагороджений грамотою за якісну   підготовку закладу  освіти до нового 2018/2019 навчального року.

У 2018 році завідувач Маслова С.В. нагороджена почесними грамотами.

У 2017 році вихователі Апанасенко М.О., Максименко Ю.С., Пузікова Н.М. отримали сертифікати про проходження навчально-практичного семінару "Садочок - простір дружній до дитини" в рамках програми "Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України" за підтримки Представництва Дитячьго фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

 

У 2017 році педагогічний колектив нагороджений грамотою за якісну   підготовку навчального закладу  до нового 2017/2018 навчального року.

 

 

У 2016 році музичний керівник Степанова О.І. –  дипломант відкритого фестивалю вокально-естрадного мистецтва "Голос Чугуївщини-2016"

 

 

У 2015 році вихователь Головач М.Ю. - переможець І (районного) туру та лауреат ІІ (обласного) туру конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» у номінації «Вихователь різновікової групи»

 

У 2013 році вихователь Торохтій З.В. –  переможець І (районного) туру та учасник ІІ (обласного) туру конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» у номінації «Вихователь дітей  5-річного віку».

 

 

У 2011 році дошкільний навчальний заклад здобув перемогу в огляді-конкурсі по підготовці закладів району до нового навчального року.

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка