Розклад занять 2021/2022 н.р

 

 I молодша група

«Карапузи»

ІІ молодша група

«Ромашка"

ІІ молодша група

«Сонечко»

понеділок

9.00 – 9.10.

1. Ознайомлення із соціумом

 

9.25.- 9.35.

2. Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність)

 

 

 

9.00 – 9.15.

1. Ознайомлення з природним довкіллям

 

 

9.25. – 9.40.

2. Ознайомлення із соціумом (соціально-моральний розвиток - формування основ моральних якостей)

 

 II п.д.

15.40.- 15.55.

 3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

9.00.-9.15

1.  Ознайомлення із соціумом (соціально-моральний розвиток - формування основ моральних якостей)

 

9.25.-9.40.

2. Ознайомлення з природним довкіллям

 

 

 II п.д.

16.00.- 16.15.

 

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

Вівторок

9.00. – 9.10.

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

9.20. – 9.30.

 

2.Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація / ліплення)

II п.д.

15.50 -16.00.

3.Здоров’я та фізичний розвиток

 

9.00 - 9.15
1. Логіко - математичний розвиток. 

 

 

9.25 - 9.40
2. Художньо-продуктивна діяльність: музична діяльність

 

 

 

 

 

 

 

ІІ пол.дня

15.45 – 16.00

Художньо-продуктивна діяльність:
- аплікація – 1,3 тижд;
 
- ліплення – 2,4 тижд

конструювання

 

9.00 - 9.15

1.Художньо-продуктивна діяльність: музична діяльність

9.25 - 9.40
2. Логіко - математичний розвиток.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ пол.дня

15.45 – 16.00

Художньо-продуктивна діяльність:
- аплікація – 1,3 тижд;
 
- ліплення – 2,4 тижд

конструювання

Середа

9.00 - 9.10

1. Ознайомлення з природним довкіллям.

 

 

 

 

 

9.20-9.30 

2.Сенсорний розвиток. 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ пол..дня

15.45.-15.55.
Художньо-продуктивна діяльність: музична діяльність. 

         

 

9.00 - 9.15

1 Здоров’я та фізичний розвиток.

 



 

 

9.25 - 9.40 
2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

 

ІІ пол..дня
15.40. - 15.55 
 Художньо-продуктивна діяльність: малювання

 

9.00 - 9.15 
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

9.25 - 9.40 
2. Здоров’я та фізичний розвиток.

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ пол..дня
15.40. - 15.55 
 Художньо-продуктивна діяльність: малювання

Четвер

9.00 - 9.10
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування: художня література.


9.50 - 10.0
2. Здоров`я та фізичний розвиток.

 

 

9.00 - 9.15

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

9.25 – 9.40 
2. Ознайомлення із соціумом. 
(народознавство)

 

 

 

 

 

ІІ пол..дня
15.40 - 15.55
3. Здоров’я та фізичний розвиток.

9.00 - 9.15

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

9.25 – 9.40 
2. Ознайомлення із соціумом. 
(народознавство)

 

 

 

 

 

ІІ пол..дня
16.00 - 16.15
3. Здоров’я та фізичний розвиток.

 

П’ятниця

 

 

9.00 - 9.10 
1. Художньо-продуктивна діяльність: малювання. 

 



 

9.20-9.30

2. Сенсорний розвиток: конструювання

  

9.00 - 9.15 
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування: художня література

 9.25. - 9.40. 

2. Художньо-продуктивна діяльність: 
 музична діяльність.

 

 

 

ІІ пол. дня

Безпека життєдіяльності дітей

 

 

 9.00 - 9.15 

1. Художньо-продуктивна діяльність: 
 музична діяльність

 

 

9.25. - 9.40. 

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування: художня література

 

ІІ пол. дня

Безпека життєдіяльності дітей

 

Середня група  «Капітошка»

 Старша група 

«Веселка»

Старша група 

«Веселка»

понеділок

9.00-9.20

1. Здоров’я та фізичний розвиток

 

  

9.30.-9.50

2. Ознайомлення із соціумом

народознавство

 

II п.д.

15.40. – 16.00.

3. Художньо-продуктивна діяльність

(художня література)

 

 9.00.-9.25

1. Ознайомлення із соціумом \ основи правової культури

 

9.40.-10.05.

2.  Здоров’я та фізичний розвиток

 

10.15.- 10.40.

3.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 9.00.-9.25

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

9.35.-10.00.

2.  Ознайомлення із соціумом \ основи правової культури

 

10.10.- 10.35.

3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

вівторок

9.00 - 9.20 
1.  Логіко - математичний розвиток.
 

 

 

9.40 – 10.00

2. Художньо-продуктивна діяльність: музична діяльність. 

         

 

 

 

 

 

 

ІІ пол.дня

15.40. – 16.00

Художньо-продуктивна діяльність:
аплікація /ліплення

 

конструювання

 

 

 

 9.00 - 9.25 

1. Ознайомлення з природним довкіллям.

 

 

9.35 -10.00

2. Логіко - математичний розвиток

 

 

10.10. - 10.35

3. Художньо-продуктивна діяльність:

 музична діяльність. 

 

ІІ пол..дня

15.40. – 16.05

Художньо-продуктивна діяльність:
 художня література     

9.00 – 9.25

 1. Логіко - математичний розвиток. 
 

 

 

9.35 – 10.00

2. Ознайомлення з природним довкіллям.

 

10.35 – 11.00

 3. Художньо-продуктивна діяльність: музична діяльність. 

 

 

ІІ пол. дня

 15.50 – 16.15.

Художньо-продуктивна діяльність:
 художня література       

 

 

 

середа

9.00 - 9.20 
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування.

 

 

 

9.30 - 9.50 

2. Ознайомлення із соціумом. 
/ основи правової культури/

 

10.00 – 10.20

3. Художньо-продуктивна діяльність: малювання. 

 

ІІ пол. дня

15.55-16.15

Здоров’я та фізичний розвиток.

 

 

 

 9.00 – 9.25

 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування. (навчання елементам грамоти)

 

 

9.45 – 10.10

2. Здоров’я та фізичний розвиток.

 

 

 

10.20 – 10.45

 3. Ознайомлення з соціумом.

/народознавство/

 

 

 ІІ пол. дня

 15.40 – 16.05

  Художньо-продуктивна діяльність: малювання

 

 

 

9.00 – 9.25

 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування. (навчання елементам грамоти)

 

 

9.35 – 10.00

  2. Ознайомлення з соціумом.

/народознавство/

 

 

10.10 – 10.35

 3. Здоров’я та фізичний розвиток.

 

 

 

ІІ пол. дня

 15.40 – 16.05

 Художньо-продуктивна діяльність: малювання

четвер

 

9.00 - 9.20 
1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

9.30 – 9.50
2 Здоров’я та фізичний розвиток.

 

10.00 - 10.20

3.  Ознайомлення з природним довкіллям.

       

 ІІ пол..дня

15.50 – 16.10

 

Самостійна художня діяльність/трудова діяльність

      9.00– 9.25

 1. Логіко-математичний розвиток

 

9.35-10.00

2. Ознайомлення з природнім довкіллям.

 

 10.10 – 10.35 3.Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

 

 

 

 

ІІ пол. дня

 15.45 – 16.10

 4. Художньо-продуктивна діяльність: (аплікація/ліплення)

Конструювання

9.00– 9.25

 1. Здоров’я та фізичний розвиток

 

 

9.35-10.00

2. Логіко-математичний розвиток

 

 10.10 – 10.35

 3. Ознайомлення з природнім довкіллям.

 

 

 

 

 

ІІ пол. дня

 15.45 – 16.10

 4. Художньо-продуктивна діяльність: (аплікація/ліплення)

 

Конструювання

п’ятниця

9.00 - 9.20

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

9.40 – 10.00

2. Художньо-продуктивна діяльність: 
 музична діяльність.

 

 

 

 ІІ пол. дня

  15.40 – 16.00

Безпека життєдіяльності дітей

 

 

 9.00 – 9.25

1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

9.35 – 10.00.

 2. Ознайомлення з соціумом

/ соціально-моральний розвиток формування основ моральних якостей/

 10.35 – 11.00.

 1. Художньо-продуктивна діяльність: 
 музична діяльність.

 ІІ пол. дня

  15.45 – 16.10

Безпека життєдіяльності дітей

9.00 – 9.25

1. Ознайомлення з соціумом

/ соціально-моральний розвиток формування основ моральних якостей/

9.35 – 10.00.

 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

 

 

 

 

10.10 – 10.35.

 1. Художньо-продуктивна діяльність: 
 музична діяльність.

 ІІ пол. дня

  15.45 – 16.10

 

Безпека життєдіяльності дітей

 

 

 

 

Каталог детсадов Украины

Детский сад

Новопокровка